JClic.js 0.1.28 - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Version
uk: Версія

en: time
uk: Час

en: actions
uk: спроби

en: score
uk: оцінка

en: Next activity
uk: Наступна діяльність

en: Previous activity
uk: Попередня діяльність

en: Restart activity
uk: Перезапуск діяльності

en: Information
uk: Інформація

en: Results are not currently being saved
uk: Звіт не зареєстровано в БД

en: Current results
uk: Звіти користувача

en: Session started:
uk: Сеанс розпочато:

en: Reports system:
uk: Система звітів:

en: User:
uk: Користувач:

en: Projects:
uk: Проєкти:

en: Sequences:
uk: Послідовності:

en: Activities done:
uk: Виконані діяльності:

en: Activities solved:
uk: Вирішені діяльності:

en: Global score:
uk: Загальна оцінка:

en: (out of all project activities)
uk: (з усіх діяльностей проєкту)

en: Total time in activities:
uk: Загальний час діяльності:

en: Actions done:
uk: Виконані дії:

en: No activities done!
uk: Жодних діяльностей не виконано!

en: Project
uk: Проєкт

en: sequence
uk: послідовність

en: activity
uk: активність

en: OK
uk: Гаразд

en: YES
uk: Так

en: NO
uk: Ні

en: Total:
uk: Підсумок:

en: Select group:
uk: Вибрати групу:

en: Select user:
uk: Виберіть користувача:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Close
uk: Закрити

en: Copy data to clipboard
uk: Копіювати дані в буфер обміну

en: The data has been copied in HTML format. Please paste them into a spreadsheet or in a rich text editor
uk: Дані скопійовані у форматі HTML. Будь ласка, вставте їх в електронну таблицю або у текстовий редактор

en: The data has been copied to clipboard
uk: Дані скопійовано до буферу обміну

en: not connected
uk: Немає з’єднання

en: Please wait until the results of your activities are sent to the reports system
uk: Будь ласка, зачекайте, поки результати вашої діяльності будуть надіслані до системи звітів

en: Password:
uk: Пароль:

en: Incorrect password
uk: Неправильний пароль

en: Invalid user
uk: Неприпустимий користувач

en: Partial score:
uk: Часткова оцінка:

en: (out of played activities)
uk: (поза відтвореними діяльностями)

en: Activities played at least once:
uk: Діяльності, які відтворювалися принаймні один раз:
