JClic.js 0.1.25 - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Version
tr: Sürüm

en: time
tr: zaman

en: actions
tr: Denemeler

en: score
tr: sonuç

en: Next activity
tr: Sonraki etkinlik

en: Previous activity
tr: Önceki etkinlik

en: Restart activity
tr: Etkinliği yeniden başlat

en: Information
tr: Bilgi

en: Results are not currently being saved
tr: Sonuçlar şu anda kaydedilmiyor

en: Current results
tr: Geçerli sonuçlar

en: Session started:
tr: Oturum başlatıldı:

en: Reports system:
tr: Sistem raporları:

en: User:
tr: Kullanıcı:

en: Projects:
tr: Projeler:

en: Sequences:
tr: Sekanslar:

en: Activities done:
tr: Tamamlanan etkinlikler:

en: Activities solved:
tr: Çözülen etkinlikler:

en: Global score:
tr: Genel puan:

en: Total time in activities:
tr: Toplam etkinlik süresi:

en: Actions done:
tr: Tamamlanan işlemler:

en: No activities done!
tr: Tamamlanan etkinlik yok!

en: Project
tr: Proje

en: sequence
tr: Etkinlik dizisi

en: activity
tr: Etkinlik

en: OK
tr: Tamam

en: YES
tr: Evet

en: NO
tr: Hayır

en: Total:
tr: Toplam:
