JClic.js 0.1.25 - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Version
ru: Версия

en: time
ru: время

en: actions
ru: попытки

en: score
ru: счёт

en: Next activity
ru: Следующее действие

en: Previous activity
ru: Предыдущее действие

en: Restart activity
ru: Перезапуск действия

en: Information
ru: Информация

en: Results are not currently being saved
ru: Отчёт не зарегистрирован в БД

en: Current results
ru: Отчёты пользователя

en: Session started:
ru: Сессия начата:

en: Reports system:
ru: Система отчётов:

en: User:
ru: Пользователь:

en: Projects:
ru: Проекты:

en: Sequences:
ru: Последовательности:

en: Activities done:
ru: Совершенные действия:

en: Activities solved:
ru: Действия в порядке:

en: Global score:
ru: Общий счёт:

en: Total time in activities:
ru: Общее время активности:

en: Actions done:
ru: Завершено действий:

en: No activities done!
ru: Нет сообщенных действий!

en: Project
ru: Проект

en: sequence
ru: Последовательность

en: activity
ru: Активность

en: OK
ru: ОК

en: YES
ru: да

en: NO
ru: нет

en: Total:
ru: Итого:
