JClic.js 0.1.28 - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: time
pl: czas

en: actions
pl: działanie

en: score
pl: wynik

en: Next activity
pl: Następna aktywność

en: Previous activity
pl: Poprzednia aktywność

en: Restart activity
pl: Zrestartuj aktywność

en: Information
pl: Informacje

en: Results are not currently being saved
pl: Wyniki nie są obecnie zapisywane

en: Current results
pl: Aktualne wyniki

en: Session started:
pl: Sesja rozpoczęła się:

en: Reports system:
pl: System raportów:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Projects:
pl: Projektowanie:

en: Sequences:
pl: Sekwencje:

en: Activities done:
pl: Działania wykonane:

en: Activities solved:
pl: Działania rozwiązane:

en: Global score:
pl: Globalny wynik:

en: (out of all project activities)
pl: (poza wszystkimi działaniami projektu)

en: Total time in activities:
pl: Całkowity czas aktywności:

en: Actions done:
pl: Wykonane czynności:

en: No activities done!
pl: Nie wykonano żadnych czynności!

en: Project
pl: Projekt

en: sequence
pl: sekwencja

en: activity
pl: aktywność

en: YES
pl: Tak

en: NO
pl: Nie

en: Total:
pl: Całkowity:

en: Select group:
pl: Wybierz grupę:

en: Select user:
pl: Wybierz użytkownika:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Copy data to clipboard
pl: Skopiuj dane do schowka

en: The data has been copied in HTML format. Please paste them into a spreadsheet or in a rich text editor
pl: Dane zostały skopiowane w formacie HTML. Wklej je do arkusza kalkulacyjnego lub edytora tekstu

en: The data has been copied to clipboard
pl: Dane zostały skopiowane do schowka

en: not connected
pl: nie połączony

en: Please wait until the results of your activities are sent to the reports system
pl: Poczekaj, aż wyniki Twoich działań zostaną przesłane do systemu raportów

en: Password:
pl: Hasło:

en: Incorrect password
pl: Niepoprawne hasło

en: Invalid user
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Partial score:
pl: Wynik częściowy:

en: (out of played activities)
pl: (z granych zajęć)

en: Activities played at least once:
pl: Działania grane co najmniej raz:

en: Reports
pl: Raporty

en: Toggle full screen
pl: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: JClic logo
pl: Logo JClic

en: message
pl: komunikat

en: Activity panel
pl: Panel aktywności

en: cell
pl: komórka

en: image
pl: obraz

en: source
pl: źródło

en: target
pl: miejsce docelowe

en: image fragment
pl: fragment obrazu
