JClic.js 0.1.25 - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Version
nl: Versie

en: time
nl: tijd

en: actions
nl: pogingen

en: score
nl: punten

en: Next activity
nl: Volgende activiteit

en: Previous activity
nl: Vorige activiteit

en: Restart activity
nl: Herstart activiteit

en: Information
nl: Informatie

en: Results are not currently being saved
nl: Rapport niet geregistreerd in een DB

en: Current results
nl: Gebruikers rapport

en: Session started:
nl: Reeks gestart:

en: Reports system:
nl: Rapporteer systeem:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Projects:
nl: Projecten:

en: Sequences:
nl: Reeksen:

en: Activities done:
nl: Activiteiten klaar:

en: Activities solved:
nl: Activiteiten ok:

en: Global score:
nl: Puntentotaal:

en: Total time in activities:
nl: Totale tijd activiteiten:

en: Actions done:
nl: Einde activiteiten:

en: No activities done!
nl: Geen activiteiten gerapporteerd!

en: sequence
nl: Volgorde

en: activity
nl: Activiteit

en: OK
nl: Ok

en: YES
nl: JA

en: NO
nl: NEE

en: Total:
nl: Totaal:
