JClic.js 0.1.28 - en to nb_NO translation catalogue (42 entries)

en: Version
nb_NO: Versjon

en: time
nb_NO: tid

en: actions
nb_NO: forsøk

en: score
nb_NO: poengsum

en: Next activity
nb_NO: Neste aktivitet

en: Previous activity
nb_NO: Forrige aktivitet

en: Restart activity
nb_NO: Start aktivitet på nytt

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: Results are not currently being saved
nb_NO: Resultater blir foreløpig ikke lagret

en: Current results
nb_NO: Nåværende resultater

en: Session started:
nb_NO: Økta startet:

en: Reports system:
nb_NO: Rapportsystem:

en: User:
nb_NO: Bruker:

en: Projects:
nb_NO: Prosjekter:

en: Sequences:
nb_NO: Sekvenser:

en: Activities done:
nb_NO: Aktiviteter fullført:

en: Activities solved:
nb_NO: Løste aktiviteter:

en: Global score:
nb_NO: Global poengsum:

en: (out of all project activities)
nb_NO: (av alle prosjektaktiviteter)

en: Total time in activities:
nb_NO: Tidsforbruk på aktiviteter:

en: Actions done:
nb_NO: Handlinger gjort:

en: No activities done!
nb_NO: Ingen aktiviteter unnagjort.

en: Project
nb_NO: Prosjekt

en: sequence
nb_NO: sekvens

en: activity
nb_NO: aktivitet

en: YES
nb_NO: JA

en: NO
nb_NO: NEI

en: Select group:
nb_NO: Velg gruppe:

en: Select user:
nb_NO: Velg bruker:

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Copy data to clipboard
nb_NO: Kopier data til utklippstavle

en: The data has been copied in HTML format. Please paste them into a spreadsheet or in a rich text editor
nb_NO: Dataen har blitt kopiert i HTML-format. Lim inn i et regneark eller en tekstbehandler med støtte for formatering

en: The data has been copied to clipboard
nb_NO: Dataen har blitt kopier til utklippstavle

en: not connected
nb_NO: ikke tilkoblet

en: Please wait until the results of your activities are sent to the reports system
nb_NO: Vent mens resultatet av dine aktiviteter sendes til rapportsystemet

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Incorrect password
nb_NO: Feilaktig passord

en: Invalid user
nb_NO: Ugyldig bruker

en: Partial score:
nb_NO: Delvis poengsum:

en: (out of played activities)
nb_NO: (av utførte aktiviteter)

en: Activities played at least once:
nb_NO: Aktiviteter som har blitt utført minst én gang:
