JClic.js 0.1.28 - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Version
hr: Verzija

en: time
hr: vrijeme

en: actions
hr: radnje

en: score
hr: rezultat

en: Next activity
hr: Sljedeća aktivnost

en: Previous activity
hr: Prethodna aktivnost

en: Restart activity
hr: Ponovo pokreni aktivnost

en: Information
hr: Informacije

en: Results are not currently being saved
hr: Rezultati se trenutačno ne spremaju

en: Current results
hr: Trenutačni rezultati

en: Session started:
hr: Sesija započeta:

en: Reports system:
hr: Sustav izvještaja:

en: User:
hr: Korisnik:

en: Projects:
hr: Projekti:

en: Sequences:
hr: Slijedovi:

en: Activities done:
hr: Obavljene aktivnosti:

en: Activities solved:
hr: Riješene aktivnosti:

en: Global score:
hr: Ukupni rezultat:

en: (out of all project activities)
hr: (od svih projektnih aktivnosti)

en: Total time in activities:
hr: Ukupno vrijeme u aktivnostima:

en: Actions done:
hr: Izvršene radnje:

en: No activities done!
hr: Nema obavljenih aktivnosti!

en: Project
hr: Projekt

en: sequence
hr: slijed

en: activity
hr: aktivnost

en: OK
hr: U redu

en: YES
hr: DA

en: NO
hr: NE

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Select group:
hr: Odaberi grupu:

en: Select user:
hr: Odaberi korisnika:

en: Cancel
hr: Odustani

en: Close
hr: Zatvori

en: Copy data to clipboard
hr: Kopiraj podatke u međuspremnik

en: The data has been copied in HTML format. Please paste them into a spreadsheet or in a rich text editor
hr: Podaci su kopirani u HTML formatu. Umetni ih u proračunsku tablicu ili u uređivač formatiranog teksta

en: The data has been copied to clipboard
hr: Podaci su kopirani u međuspremnik

en: not connected
hr: nepovezano

en: Please wait until the results of your activities are sent to the reports system
hr: Pričekaj da se rezultati tvojih aktivnosti pošalju sustavu izvještaja

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Incorrect password
hr: Neispravna lozinka

en: Invalid user
hr: Korisnik ne postoji

en: Partial score:
hr: Prosjek:

en: (out of played activities)
hr: (od odigranih aktivnosti)

en: Activities played at least once:
hr: Barem jednom odigrane aktivnosti:
