JClic.js 0.1.25 - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Version
he: גירסה

en: time
he: זמן

en: actions
he: נסיונות

en: score
he: ניקוד

en: Next activity
he: הפעילות הבאה

en: Previous activity
he: הפעילות הקודמת

en: Restart activity
he: התחל פעילות מחדש

en: Information
he: מידע

en: Results are not currently being saved
he: הדיווח אינו רשום במסד נתונים כלשהו

en: Current results
he: דוחות משתמש

en: Session started:
he: הפעלה החלה:

en: Reports system:
he: מערכת דוחות:

en: User:
he: משתמש:

en: Projects:
he: פרוייקטים:

en: Sequences:
he: רצפים:

en: Activities done:
he: פעילויות שהושלמו:

en: Activities solved:
he: פעילויות מאושרות:

en: Global score:
he: ניקוד כללי:

en: Total time in activities:
he: משך הפעילויות המצטבר:

en: Actions done:
he: פעולות שבוצעו:

en: No activities done!
he: לא דווחו פעילויות!

en: Project
he: פרוייקט

en: sequence
he: רצף

en: activity
he: פעילות

en: OK
he: אישור

en: YES
he: כן

en: NO
he: לא

en: Total:
he: סך הכל:
