JClic.js 0.1.25 - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Version
gl: Versión

en: time
gl: tempo

en: actions
gl: intentos

en: score
gl: acertos

en: Next activity
gl: Seguinte actividade

en: Previous activity
gl: Anterior actividade

en: Restart activity
gl: Reiniciar a actividade

en: Information
gl: Información

en: Results are not currently being saved
gl: O informe non está rexistrado en ningunha base de datos

en: Current results
gl: Informes de usuario

en: Session started:
gl: Inicio de sesión:

en: Reports system:
gl: Sistema de informes:

en: User:
gl: Usuario:

en: Projects:
gl: Proxectos:

en: Sequences:
gl: Secuencias:

en: Activities done:
gl: Actividades realizadas:

en: Activities solved:
gl: Actividades correctas:

en: Global score:
gl: Puntuación global:

en: Total time in activities:
gl: Tempo total nas actividades:

en: Actions done:
gl: Accións efectuadas:

en: No activities done!
gl: Non hai informada ningunha actividade!

en: Project
gl: Proxecto

en: sequence
gl: secuencia

en: activity
gl: actividade

en: OK
gl: Correcta

en: YES
gl: SI

en: NO
gl: NON
