JClic.js 0.1.25 - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Version
eu: Bertsioa

en: time
eu: denbora

en: actions
eu: saiakerak

en: score
eu: puntuazioa

en: Next activity
eu: Hurrengo jarduera

en: Previous activity
eu: Aurreko jarduera

en: Restart activity
eu: Jarduera berriro hasi

en: Information
eu: Informazioa

en: Results are not currently being saved
eu: Txostena ez dago ezein datu-basetan

en: Current results
eu: Erabiltzailearen txostenak

en: Session started:
eu: Saio-hasiera:

en: Reports system:
eu: Txosten-sistema:

en: User:
eu: Erabiltzailea:

en: Projects:
eu: Proiektuak:

en: Sequences:
eu: Sekuentziak:

en: Activities done:
eu: Burututako ekinzak:

en: Activities solved:
eu: Jarduera zuzenak:

en: Global score:
eu: Jarduera zuzenak:

en: Total time in activities:
eu: Jardueretan emandako denbora guztira:

en: Actions done:
eu: Burututako ekintzak:

en: No activities done!
eu: Ez da jardueren txostenik!

en: Project
eu: Proiektua

en: sequence
eu: Sekuentzia

en: activity
eu: Jarduera

en: OK
eu: Ados

en: YES
eu: BAI

en: NO
eu: EZ

en: Total:
eu: Guztira:
