JClic.js 0.1.25 - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Version
el: Έκδοση

en: time
el: χρόνος

en: actions
el: προσπάθειες

en: score
el: βαθμολογία

en: Next activity
el: Επόμενη δραστηριότητα

en: Previous activity
el: Προηγούμενη δραστηριότητα

en: Restart activity
el: Επανεκκίνηση δραστηριότητας

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Results are not currently being saved
el: Η αναφορά δεν εγγράφηκε στις βάσεις δεδομένων

en: Current results
el: Αναφορές χρήστη

en: Session started:
el: Έναρξη συνεδρίας:

en: Reports system:
el: Σύστημα αναφορών:

en: User:
el: Χρήστης:

en: Projects:
el: Έργα:

en: Sequences:
el: Αλληλουχίες:

en: Activities done:
el: Ολοκληρωμένες δραστηριότητες:

en: Activities solved:
el: Δραστηριότητες, εντάξει:

en: Global score:
el: Συνολική βαθμολογία:

en: Total time in activities:
el: Συνολικός χρόνος δραστηριοτήτων:

en: Actions done:
el: Οι ενέργειες ολοκληρώθηκαν:

en: No activities done!
el: Για καμμία δραστηριότητα δεν έχει υποβληθεί αναφορά!

en: Project
el: Έργο

en: sequence
el: Αλληλουχία

en: activity
el: Δραστηριότητα

en: OK
el: Εντάξει

en: YES
el: Ναί

en: NO
el: όχι

en: Total:
el: Σύνολο:
