JClic.js 0.1.25 - en to da translation catalogue (18 entries)

en: time
da: tid

en: actions
da: forsøg

en: Next activity
da: Næste aktivitet

en: Previous activity
da: Forrige aktivitet

en: Restart activity
da: Genstart aktivitet

en: Current results
da: Bruger rapport

en: User:
da: Bruger:

en: Projects:
da: Projekter:

en: Sequences:
da: Sekvenser:

en: Activities done:
da: Aktiviteter udført:

en: Activities solved:
da: Aktiviteter OK:

en: No activities done!
da: Ingen aktiviteter rapporteret!

en: Project
da: Projekt

en: sequence
da: Sequence

en: activity
da: Aktivitet

en: OK
da: Ok

en: YES
da: JA

en: NO
da: IKKE
