JClic.js 0.1.25 - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Version
cs: Verze

en: time
cs: čas

en: actions
cs: pokusů

en: score
cs: skóre

en: Next activity
cs: Další aktivita

en: Previous activity
cs: Předchozí aktivita

en: Restart activity
cs: Restartovat aktivitu

en: Information
cs: Informace

en: Results are not currently being saved
cs: Zpráva není zaregistrována v žádné DB

en: Current results
cs: Uživatelská sestava

en: Session started:
cs: Sezení spuštěno:

en: Reports system:
cs: Systém zprávy:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Projects:
cs: Projekty:

en: Sequences:
cs: Sekvence:

en: Activities done:
cs: Dokončené aktivity:

en: Activities solved:
cs: Aktivity ok:

en: Global score:
cs: Celkové skóre:

en: Total time in activities:
cs: Celkový čas aktivit:

en: Actions done:
cs: Provedené akce:

en: No activities done!
cs: Nebyly nahlášeny žádné aktivity!

en: Project
cs: Projekt

en: sequence
cs: Sekvence

en: activity
cs: Aktivita

en: OK
cs: Ok

en: YES
cs: ANO

en: NO
cs: NE

en: Total:
cs: Celkem:
