JClic.js 0.1.25 - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Version
bs: Verzija

en: time
bs: vrijeme

en: actions
bs: pokušaji

en: score
bs: rezultat

en: Next activity
bs: Sljedeća aktivnost

en: Previous activity
bs: Prethodna aktivnost

en: Restart activity
bs: Ponovno pokreni aktivnost

en: Information
bs: Informacije

en: Current results
bs: Izvješća korisnika

en: Session started:
bs: Sesija započeta:

en: User:
bs: Korisnik:

en: Projects:
bs: Projekti:

en: Activities done:
bs: Urađene aktivnosti:

en: Activities solved:
bs: Aktivnosti ok:

en: Global score:
bs: Ukupan rezultat:

en: Total time in activities:
bs: Ukupno vrijeme aktivnosti:

en: Actions done:
bs: Urađene aktivnosti:

en: Project
bs: Projekt:

en: sequence
bs: Sekvenca

en: activity
bs: Aktivnost

en: OK
bs: Uredu

en: YES
bs: DA

en: NO
bs: NE

en: Total:
bs: Ukupno:
