JClic.js 0.1.25 - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Version
ast: Versión

en: time
ast: tiempu

en: actions
ast: aiciones

en: score
ast: puntuación

en: Next activity
ast: Xera siguiente

en: Previous activity
ast: Xera previa

en: Restart activity
ast: Reaniciar xera

en: Information
ast: Información

en: Results are not currently being saved
ast: Anguaño los resultaos nun tán guardándose

en: Current results
ast: Resultaos actuales

en: Session started:
ast: Entamu de sesión:

en: Reports system:
ast: Sistema d'informes:

en: User:
ast: Usuariu:

en: Projects:
ast: Proyeutos:

en: Sequences:
ast: Secuencies:

en: Activities done:
ast: Xeres feches:

en: Activities solved:
ast: Xeres correutes:

en: Global score:
ast: Puntuación global:

en: Total time in activities:
ast: Tiempu total en xeres:

en: Actions done:
ast: Aiciones feches:

en: No activities done!
ast: ¡Nun se fexo xera dala!

en: Project
ast: Proyeutu

en: sequence
ast: Secuencia

en: activity
ast: xera

en: OK
ast: Aceutar

en: YES
ast: SÍ

en: NO
ast: NON
