JClic.js 0.1.25 - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Version
ar: الإصدار

en: time
ar: الوقت

en: actions
ar: المحاولات

en: score
ar: النتيجة

en: Next activity
ar: النشاط التالي

en: Previous activity
ar: النشاط السابق

en: Restart activity
ar: استئنف النشاط

en: Information
ar: المعلومة

en: Current results
ar: تقارير المستخدم

en: User:
ar: المستخدم:

en: Projects:
ar: المشاريع:

en: Project
ar: المشروع:

en: sequence
ar: التسلسل

en: activity
ar: النشاط

en: OK
ar: موافق

en: Total:
ar: المجموع:
