STF - en to pl translation catalogue (168 entries)

en: A new version of STF is available
pl: Nowa wersja STF jest dostępna

en: A package is already installed with the same name.
pl: Pakiet o tej samej nazwie jest już zainstalowany

en: A previously installed package of the same name has a different signature than the new package (and the old package's data was not removed).
pl: Poprzednio zainstalowana paczka o tej samej nazwie ma inną sygnaturę od nowej (oraz dane starej paczki nie zostały usunięte).

en: A secure container mount point couldn't be accessed on external media.
pl: Zewnętrzne media nie mogą uzyskać dostępu do punktu montowania zabezpieczonego kontenera.

en: Access Tokens
pl: Tokeny dostępu

en: Account
pl: Konto

en: Action
pl: Akcja

en: Actions
pl: Akcje

en: Activity
pl: Aktywność

en: ADB Keys
pl: Klucze ADB

en: Add
pl: Dodaj

en: Add ADB Key
pl: Dodaj klucz ADB

en: Add Key
pl: Dodaj klucz

en: Add the following ADB Key to STF?
pl: Dodać następujący klucz ADB do STF?

en: Admin mode has been disabled.
pl: Tryb admina został wyłączony.

en: Admin mode has been enabled.
pl: Tryb admina został włączony

en: Advanced
pl: Zaawansowany

en: Advanced Input
pl: Wprowadzanie zaawansowane

en: Airplane Mode
pl: Tryb samolotowy

en: App Store
pl: Sklep

en: App Upload
pl: Wysyłanie aplikacji

en: Apps
pl: Aplikacje

en: Are you sure you want to reboot this device?
pl: Czy na pewno chcesz zrestartować to urządzenie?

en: Automation
pl: Automatyzacja

en: Available
pl: Dostępny

en: Back
pl: Wróć

en: Battery
pl: Bateria

en: Battery Health
pl: Kondycja baterii

en: Battery Level
pl: Poziom baterii

en: Battery Source
pl: Źródło baterii

en: Battery Status
pl: Status baterii

en: Battery Temp
pl: Temperatura baterii

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Busy
pl: Zajęty

en: Busy Devices
pl: Zajęte urządzenia

en: Camera
pl: Aparat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot access specified URL
pl: Nie można uzyskać dostępu do podanego adresu URL

en: Carrier
pl: Kariera

en: Category
pl: Kategoria

en: Charging
pl: Ładowanie

en: Check errors below
pl: Zwróć uwagę na błędy

en: Clear
pl: Czysty

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Cold
pl: Chłodny

en: Connected
pl: Połączony

en: Connected successfully.
pl: Połączono pomyślnie.

en: Control
pl: Kontrola

en: Cookies
pl: Ciasteczka

en: Cores
pl: Rdzenia

en: Customize
pl: Personalizuj

en: D-pad Center
pl: D-Pad Środek

en: D-pad Down
pl: D-pad Dół

en: D-pad Left
pl: D-pad Lewo

en: D-pad Right
pl: D-pad Prawo

en: D-pad Up
pl: D-pad Góra

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data
pl: Dane

en: Dead
pl: Martwy

en: Delete
pl: Usuń

en: Density
pl: Gęstość

en: Details
pl: Szczegóły

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device cannot get kicked from the group
pl: Urządzenie nie może zostać wyrzucone z grupy

en: Device is not present anymore for some reason.
pl: Urządzenie z jakiegoś powodu nie jest już dostępne

en: Device is present but offline.
pl: Urządzenie jest dostępne, lecz jest offline.

en: Device Photo
pl: Zdjęcie urządzenia

en: Device Settings
pl: Ustawienia urządzenia

en: Device was disconnected
pl: Urządzenie zostało odłączone

en: Device was kicked by automatic timeout.
pl: Urządzenie zostało wyrzucone z powodu braku aktywności.

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Disable WiFi
pl: Wyłącz WiFi

en: Discharging
pl: Rozładowywanie

en: Disconnected
pl: Odłączone

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: Drop file to upload
pl: Upuść plik aby go wysłać

en: Dummy
pl: Głupie

en: Enable notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Enable WiFi
pl: Włącz WiFi

en: Encrypted
pl: Zaszyfrowane

en: Error
pl: Błąd

en: Error while getting data
pl: Zapytanie o dane zakończone błędem

en: Error while reconnecting
pl: Ponowne połączenie nie powiodło się

en: Executes remote shell commands
pl: Wykonuje zdalne polecenia powłoki

en: Failed to download file
pl: Pobieranie zakończone niepowodzeniem

en: Fast Forward
pl: Przekaż do

en: File Explorer
pl: Przeglądaj pliki

en: Filter
pl: Filtr

en: Find Device
pl: Znajdź urządzenie

en: Fingerprint
pl: Odcisk palca

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Full
pl: Pełny

en: General
pl: Ogólne

en: Generate Access Token
pl: Generuj token dostępu

en: Generate Login for VNC
pl: Generuj login do VNC

en: Generate New Token
pl: Wygeneruj nowy token

en: Get
pl: Weź

en: Get clipboard contents
pl: Kopiuj zawartość schowka

en: Go Back
pl: Wróć

en: Go Forward
pl: Przejdź do

en: Go to Device List
pl: Przejdź do listy urządzeń

en: Good
pl: Dobrze

en: Health
pl: Kondycja

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide Screen
pl: Ukryj ekran

en: Home
pl: Dom

en: Host
pl: Gospodarz

en: Hostname
pl: Nazwa gospodarza

en: Incorrect login details
pl: Niepoprawne dane logowania

en: Inspect Device
pl: Zbadaj urządzenie

en: Inspector
pl: Inspektor

en: Installation canceled by user.
pl: Instalacja anulowana przez użytkownika.

en: Installation failed due to an unknown error.
pl: Instalacja nie powiodła się z powodu nieznanego błedu.

en: Installation succeeded.
pl: Instalacja powiodła się.

en: Installing app...
pl: Instalowanie aplikacji..

en: Key
pl: Klucz

en: Keys
pl: Klucze

en: Language
pl: Język

en: Launch Activity
pl: Uruchom aktywność

en: Launching activity...
pl: Uruchamianie aktywności..

en: Level
pl: Poziom

en: Local Settings
pl: Ustawienia lokalne

en: Location
pl: Lokacja

en: Lock Rotation
pl: Zablokuj rotację

en: Logs
pl: Logi

en: Manage Apps
pl: Zarządzaj aplikacjami

en: Memory
pl: Pamięć

en: Mute
pl: Wycisz

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Network
pl: Sieć

en: Next
pl: Dalej

en: No
pl: Nie

en: No access tokens
pl: Brak kluczy dostępu

en: No ADB keys
pl: Brak kluczy ADB

en: No clipboard data
pl: Brak danych w schowku

en: No cookies to show
pl: Brak ciastek do pokazania

en: No device screen
pl: Brak obrazu urządzenia

en: No devices connected
pl: Brak podłączonych urządzeń

en: No photo available
pl: Brak zdjęć

en: No Ports Forwarded
pl: Brak przekierowań portów

en: Notifications
pl: Notyfikacje

en: Oops!
pl: Ups!

en: Open
pl: Otwórz

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Package
pl: Paczka

en: Password
pl: Hasło

en: Permissions
pl: Pozwolenia

en: Platform
pl: Platforma

en: Please enter a valid email
pl: Proszę wpisać poprawny adres email

en: Please enter your email
pl: Proszę wpisać adres email

en: Please enter your password
pl: Proszę wpisać swoje hasło

en: Please enter your Store password
pl: Proszę wpisać swoje hasło do sklepu

en: Port Forwarding
pl: Przekierowanie portów

en: Power
pl: Zasilanie

en: Power Source
pl: Źródło zasilania

en: Preparing
pl: Przygotowywanie

en: Press Back button
pl: Naciśnij klawisz "Wstecz"

en: Press Home button
pl: Naciśnij klawicz "Home"

en: Press Menu button
pl: Naciśnij klawicz "Menu"

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Processing...
pl: Przetwarzanie..

en: Product
pl: Produkt

en: Pushing app...
pl: Pushowanie aplikacji..

en: Ready
pl: Gotowe

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Remove
pl: Usuń
