Vesta Web Interface - en to nl translation catalogue (661 entries)

en: 2 to 28 Characters A-Z, 0-9, '-' '.' and '_' Only.
nl: 2 tot 28 tekens A-Z, 0-9, '-' '.' en alleen.

en: 2 to 28 Letters Only. Apostrophes and hyphens allowed.
nl: Alleen 2 tot 28 letters. Apostrofes en koppeltekens toegestaan.

en: 2Checkout.com Inc. (Ohio, USA) is a payment facilitator for goods and services provided by vestacp.com.
nl: 2Checkout.com Inc. (Ohio, VS) is een betalingsfacilitator voor goederen en diensten geleverd door vestacp.com.

en: ACCOUNTS
nl: REKENINGEN

en: ADDING DOMAIN ...
nl: DOMEIN TOEVOEGEN ...

en: ALIASES
nl: ALIASSEN

en: API Key
nl: API sleutel

en: API Method
nl: API-methode

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Access Log
nl: Toegangslogboek

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Account Setting
nl: Accountinstelling

en: Account Settings
nl: Account instellingen

en: Account already exists under same username.
nl: Account bestaat al onder dezelfde gebruikersnaam.

en: Account has been successfully created!
nl: Account is succesvol aangemaakt!

en: Action
nl: Actie

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Account
nl: Account toevoegen

en: Add Accounts
nl: Accounts toevoegen

en: Add Ban
nl: Ban toevoegen

en: Add Banned IP
nl: Voeg verboden IP toe

en: Add Cron
nl: Voeg Cron toe

en: Add Cron Job
nl: Cron-taak toevoegen

en: Add DNS
nl: DNS toevoegen

en: Add DNS Domain
nl: DNS-domein toevoegen

en: Add DNS Record
nl: DNS-record toevoegen

en: Add Database
nl: Database toevoegen

en: Add Domain
nl: Domein toevoegen

en: Add Firewall Rule
nl: Voeg firewallregel toe

en: Add IP
nl: IP toevoegen

en: Add IP Address
nl: IP-adres toevoegen

en: Add Mail
nl: Mail toevoegen

en: Add Mail Account
nl: E-mailaccount toevoegen

en: Add Mail Domain
nl: Maildomein toevoegen

en: Add New object
nl: Nieuw object toevoegen

en: Add One
nl: Voeg een toe

en: Add Package
nl: Pakket toevoegen

en: Add Record
nl: Record toevoegen

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Add User
nl: Voeg gebruiker toe

en: Adding & editing custom SSL certificates and backup exclusions does not Work with API key. Features will be disabled.
nl: Het toevoegen en bewerken van aangepaste SSL-certificaten en back-upuitsluitingen werkt niet met de API-sleutel. Functies worden uitgeschakeld.

en: Additional FTP
nl: Extra FTP

en: Address
nl: Adres

en: Admin Only
nl: Alleen beheerder

en: Admin Panel Enabled
nl: Beheerderspaneel ingeschakeld

en: Administration
nl: Toediening

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde mogelijkheden

en: Aliases
nl: Aliassen

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?

en: AntiSpam Support
nl: AntiSpam-ondersteuning

en: AntiVirus Support
nl: AntiVirus-ondersteuning

en: Antispam
nl: Anti spam

en: April
nl: april

en: Assigned Domain
nl: Toegewezen domein

en: Assigned User
nl: Toegewezen gebruiker

en: August
nl: augustus

en: Authentication Enabled
nl: Verificatie ingeschakeld

en: Authentication Settings
nl: Verificatie-instellingen

en: Autoupdate
nl: Auto update

en: BACKUP
nl: Back-up

en: BANDWIDTH
nl: BANDBREEDTE

en: Back
nl: Terug

en: Backed Up
nl: Gebackupt

en: Backend Server
nl: Backend-server

en: Backend Template
nl: Backend-sjabloon

en: Backup
nl: Back-up

en: Backup
nl: Back-up

en: Backup Exclusions are incompatible with API Key Authentication.
nl: Back-upuitsluitingen zijn niet compatibel met API Key Authentication.

en: Backup Name
nl: Back-upnaam

en: Backup Scheduled!
nl: Back-up gepland!

en: Backups
nl: Back-ups

en: Backups Enabled
nl: Back-ups ingeschakeld

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Banlist
nl: Banlijst

en: Banned IPs
nl: Verboden IP's

en: Blue
nl: Blauw

en: Browse, copy, edit, view, and retrieve all of your web domain files using fully featured File Manager. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
nl: Blader, kopieer, bewerk, bekijk en haal al uw webdomeinbestanden op met de volledig functionele Bestandsbeheerder. Dit is een commerciële module, u moet een licentiesleutel aanschaffen om deze in te schakelen.

en: Buy License $3/Month
nl: Koop licentie $ 3 / maand

en: Buy License $5/Month
nl: Koop licentie $ 5 / maand

en: Buy Lifetime License $18
nl: Koop levenslange licentie $ 18

en: Buy Lifetime License $50
nl: Koop een levenslange licentie van $ 50

en: CHECKING DOMAIN ...
nl: DOMEIN CONTROLEREN ...

en: CIDR format is supported
nl: CIDR-indeling wordt ondersteund

en: CREATED
nl: GEMAAKT

en: CRON JOBS
nl: CRON BANEN

en: Catchall Email
nl: Catchall-e-mail

en: Character Set
nl: Karakterset

en: Charset
nl: Tekenset

en: Choose whether or not the admin should go to the admin panel or home after login.
nl: Kies of de beheerder na het inloggen naar het admin-paneel of naar huis moet gaan.

en: City / Locality
nl: Stad / plaats

en: Client Max Body Size
nl: Max. Lichaamsgrootte van klant

en: Cloudflare API Key
nl: Cloudflare API-sleutel

en: Cloudflare Account Email Address
nl: E-mailadres van Cloudflare-account

en: Cloudflare Disabled
nl: Cloudflare uitgeschakeld

en: Cloudflare Disabled!
nl: Cloudflare uitgeschakeld!

en: Cloudflare Enabled!
nl: Cloudflare ingeschakeld!

en: Cloudflare Level
nl: Cloudflare-niveau

en: Cloudflare Proxy
nl: Cloudflare-proxy

en: Cloudflare Support
nl: Cloudflare-ondersteuning

en: Cloudflare Unavailable
nl: Cloudflare niet beschikbaar

en: Comma seperated list of installed plugins.
nl: Door komma's gescheiden lijst met geïnstalleerde plug-ins.

en: Command
nl: Commando

en: Comment
nl: Commentaar

en: Compression Level
nl: Compressieniveau

en: Configure
nl: Configureer

en: Configure Backup
nl: Configureer back-up

en: Configure Backup Exclusions
nl: Configureer back-upuitsluitingen

en: Configure PHP
nl: Configureer PHP

en: Configure Restore
nl: Configureer Herstellen

en: Configure Server
nl: Server configureren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Pass
nl: Bevestig Pass

en: Confirm Password
nl: bevestig wachtwoord

en: Control Panel
nl: Controlepaneel

en: Control Panel v1
nl: Configuratiescherm v1

en: Country
nl: Land

en: Created
nl: Gemaakt

en: Cron Enabled
nl: Cron ingeschakeld

en: Current Favicon:
nl: Huidige favicon:

en: Current Icon:
nl: Huidig pictogram:

en: Current Logo:
nl: Huidig logo:

en: Current Number of Databases
nl: Huidig aantal databases

en: Custom
nl: Op maat

en: Custom Footer
nl: Aangepaste voettekst

en: Custom SSL Certificates are incompatible with API Key Authentication.
nl: Aangepaste SSL-certificaten zijn niet compatibel met API Key Authentication.

en: Custom Theme Colors
nl: Aangepaste themakleuren

en: DATABASE
nl: DATABANK

en: DELETING CLOUDFLARE ...
nl: CLOUDFLARE VERWIJDEREN ...

en: DISK
nl: SCHIJF

en: DKIM Support
nl: DKIM-ondersteuning

en: DNS Cluster
nl: DNS-cluster

en: DNS Domains
nl: DNS-domeinen

en: DNS Enabled
nl: DNS ingeschakeld

en: DNS Records
nl: DNS-records

en: DNS Server
nl: DNS server

en: DNS Support
nl: DNS-ondersteuning

en: DNS Template
nl: DNS-sjabloon

en: DOMAIN
nl: DOMEIN

en: DOMAINS
nl: DOMEINEN

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark
nl: Donker

en: Data
nl: Gegevens

en: Database Enabled
nl: Database ingeschakeld

en: Database Error
nl: Databank fout

en: Database Error:
nl: Databank fout:

en: Date
nl: Datum

en: Day
nl: Dag

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: December
nl: december

en: Default
nl: Standaard

en: Default Language
nl: Standaard taal

en: Default Nameservers
nl: Standaard naamservers

en: Default To Admin
nl: Standaard To Admin

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Backup
nl: Back-up verwijderen

en: Delete Cron Job
nl: Cron-taak verwijderen

en: Delete DNS
nl: DNS verwijderen

en: Delete DNS Domain
nl: DNS-domein verwijderen

en: Delete DNS Record
nl: DNS-record verwijderen

en: Delete DNS Record?
nl: DNS-record verwijderen?

en: Delete Database
nl: Database verwijderen

en: Delete Domain
nl: Domein verwijderen

en: Delete IP Address
nl: IP-adres verwijderen

en: Delete Mail
nl: E-mail verwijderen

en: Delete Mail Account
nl: E-mailaccount verwijderen

en: Delete Mail Domain
nl: E-maildomein verwijderen

en: Delete Rule
nl: Regel verwijderen

en: Delete Web Domain
nl: Webdomein verwijderen

en: Delete package:
nl: Pakket verwijderen:

en: Descriptor
nl: Beschrijver

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Directories
nl: Mappen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Cloudflare
nl: Schakel Cloudflare uit

en: Disable Cron
nl: Schakel Cron uit

en: Disabled
nl: Gehandicapt

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk Quota
nl: Schijfquota

en: Disk Quota Used
nl: Schijfquota gebruikt

en: Disk Space
nl: Schijfruimte

en: Disk Usage
nl: Schijfgebruik

en: Disk Usage Breakdown
nl: Uitsplitsing van schijfgebruik

en: Display Errors
nl: Fouten weergeven

en: Display messages for installation warnings and connection errors.
nl: Geef berichten weer voor installatiewaarschuwingen en verbindingsfouten.

en: Display/Close shortcuts
nl: Sneltoetsen weergeven / sluiten

en: Domain
nl: Domein

en: Domain Name
nl: Domeinnaam

en: Domains
nl: Domeinen

en: Don't Store Forwarded Mail
nl: Bewaar doorgestuurde e-mail niet

en: Don't have an account?
nl: Heb je geen account?

en: Download
nl: Downloaden

en: Drop
nl: Laten vallen

en: EXPORTING RECORDS ...
nl: RECORDS EXPORTEREN ...

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Cron Job
nl: Cron-taak bewerken

en: Edit DNS Domain
nl: Bewerk DNS-domein

en: Edit DNS Record
nl: Bewerk DNS-record

en: Edit Database
nl: Database bewerken

en: Edit Firewall Rule
nl: Firewallregel bewerken

en: Edit IP Address
nl: IP-adres bewerken

en: Edit Mail Account
nl: E-mailaccount bewerken

en: Edit Mail Domain
nl: E-maildomein bewerken

en: Edit Package
nl: Pakket bewerken

en: Edit Panel Settings
nl: Paneelinstellingen bewerken

en: Edit User
nl: bewerk gebruiker

en: Edit Web Domain
nl: Webdomein bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: Email Addresss
nl: E-mailadressen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable / Disable Sections
nl: Schakel secties in / uit

en: Enable Cloudflare
nl: Schakel Cloudflare in

en: Enable Cron
nl: Schakel Cron in

en: Enable Cron Notifications
nl: Schakel Cron-meldingen in

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Encryption Key 1
nl: Coderingssleutel 1

en: Encryption Key 2
nl: Coderingssleutel 2

en: Enter License Key
nl: Voer de licentiecode in

en: Enter your details below
nl: Vul hieronder uw gegevens in

en: Enter your username and instructions will be sent to you.
nl: Voer uw gebruikersnaam in en instructies worden naar u verzonden.

en: Error Adding Mail Domain
nl: Fout bij toevoegen van e-maildomein

en: Error Creating Web Domain
nl: Fout bij maken van webdomein

en: Error Deleting Web Domain
nl: Fout bij verwijderen van webdomein

en: Error Disabling Notifications
nl: Fout bij uitschakelen van meldingen

en: Error Enabling Notifications
nl: Fout bij het inschakelen van meldingen

en: Error Log
nl: Foutenlogboek

en: Error Reporting
nl: Foutmelding

en: Error Updating DNS Domain
nl: Fout bij updaten van DNS-domein

en: Error Updating DNS Record
nl: Fout bij updaten van DNS-record

en: Error Updating IP Address
nl: Fout bij updaten van IP-adres

en: Error Updating Mail Account
nl: Fout bij updaten van e-mailaccount

en: Error Updating Mail Domain
nl: Fout bij updaten van e-maildomein

en: Error Updating Package
nl: Fout bij updaten van pakket

en: Error Updating Profile
nl: Fout bij updaten van profiel

en: Error Updating Server
nl: Fout bij updaten van server

en: Error Updating Settings
nl: Fout bij updaten van instellingen

en: Error Updating User
nl: Fout bij updaten van gebruiker

en: Error Updating Web Domain
nl: Fout bij updaten van webdomein

en: Error: Incorrect Login.
nl: Fout: onjuiste login.

en: Essentially Off
nl: In wezen uit

en: Example Plugin
nl: Voorbeeld plug-in

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Exit form
nl: Formulier verlaten

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Expiration Date
nl: vervaldatum

en: FTP Account
nl: FTP-account

en: FTP Client URL
nl: URL van FTP-client

en: Failed to connect to server. Please check config.
nl: Kan geen verbinding maken met de server. Controleer de configuratie.

en: Fatal Error (Code: 20). Please contact support.
nl: Fatale fout (code: 20). Neem contact op met support.

en: Feature Disabled
nl: Functie uitgeschakeld

en: February
nl: februari

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: FileSystem Disk Quota
nl: FileSystem-schijfquota

en: First Name
nl: Voornaam

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Footer Text
nl: Voettekst

en: Forgot pwd?
nl: Pwd vergeten?

en: Forward To
nl: Doorsturen naar

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Friday
nl: vrijdag

en: From Address
nl: Van adres

en: From Name
nl: Van naam

en: Full
nl: Vol

en: Full (Strict)
nl: Volledig (strikt)

en: GZip Compression Level
nl: GZip-compressieniveau

en: Generate
nl: Genereer

en: Generate CSR
nl: Genereer CSR

en: Generate CSR / SSL Cert
nl: Genereer CSR / SSL Cert

en: Get Premium License
nl: Krijg Premium licentie

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to BACKUPS
nl: Ga naar BACKUPS

en: Go to CRON JOBS
nl: Ga naar CRON JOBS

en: Go to DASHBOARD
nl: Ga naar het dashboard

en: Go to DATABASE
nl: Ga naar DATABASE

en: Go to DNS
nl: Ga naar DNS

en: Go to MAIL
nl: Ga naar MAIL

en: Go to PROFILE
nl: Ga naar PROFIEL

en: Go to WEB
nl: Ga naar WEB

en: Google Analytics ID
nl: Google Analytics-ID

en: Graphs
nl: Grafieken

en: Hide Notifications
nl: Meldingen verbergen

en: High
nl: Hoog

en: Home
nl: Huis

en: Host
nl: Gastheer

en: Host Dashboard
nl: Hostdashboard

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hosts
nl: Gastheren

en: Hour
nl: Uur

en: Hourly
nl: Elk uur

en: I'm Under Attack!
nl: Ik ben aangevallen!

en: IMPORTING RECORDS ...
nl: RECORDS IMPORTEREN ...

en: IP
nl: IK P

en: IP Address
nl: IP adres

en: IP Addresses
nl: IP-adressen

en: IP or Value
nl: IP of waarde

en: IPs
nl: IP's

en: In Megabytes
nl: In megabytes

en: Includes folder has not been secured
nl: Inclusief map is niet beveiligd

en: Interactive Timeout
nl: Interactieve time-out

en: Interakt API Key
nl: Interakt API-sleutel

en: Interface
nl: Koppel

en: Invalid Email Address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid data entered in form.
nl: Ongeldige gegevens ingevoerd in formulier.

en: Invalid data entered in form. Please try again.
nl: Ongeldige gegevens ingevoerd in formulier. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Issuer
nl: Emittent

en: January
nl: januari

en: Joined
nl: Lid geworden

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: Key
nl: Sleutel

en: Language
nl: Taal

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Leave blank for default or enter 'disabled' to disable.
nl: Laat standaard leeg of typ 'disabled' om uit te schakelen.

en: Leave blank or enter 'disabled' to disable.
nl: Laat leeg of typ 'disabled' om uit te schakelen.

en: Let's Encrypt Support
nl: Laten we ondersteuning coderen

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Link to Old CP Enabled
nl: Link naar oude CP ingeschakeld

en: List
nl: Lijst

en: List Accounts
nl: Lijst Accounts

en: List Records
nl: Lijstrecords

en: Load Average:
nl: Gemiddeld laden:

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Loading Dashboard
nl: Dashboard laden

en: Local Backup
nl: Lokale back-up

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Log in

en: Login as
nl: Inloggen als

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Low
nl: Laag

en: Mail Accounts
nl: E-mailaccounts

en: Mail Data
nl: E-mailgegevens

en: Mail Domains
nl: E-maildomeinen

en: Mail Enabled
nl: Mail ingeschakeld

en: Mail Method
nl: Mail methode

en: Mail Server
nl: Mail server

en: Mail Support
nl: E-mailondersteuning

en: Manage
nl: Beheren

en: Manage Backups
nl: Beheer back-ups

en: Manage Cron Jobs
nl: Beheer Cron Jobs

en: Manage DNS
nl: Beheer DNS

en: Manage DNS Domain
nl: Beheer DNS-domein

en: Manage DNS Domains
nl: Beheer DNS-domeinen

en: Manage Databases
nl: Beheer databases

en: Manage Fail2Ban
nl: Beheer Fail2Ban

en: Manage Firewall
nl: Firewall beheren

en: Manage IP Addresses
nl: Beheer IP-adressen

en: Manage Mail Accounts
nl: Beheer e-mailaccounts

en: Manage Mail Domains
nl: Beheer e-maildomeinen

en: Manage Packages
nl: Pakketten beheren

en: Manage Users
nl: Gebruikers beheren

en: Manage Web Domains
nl: Beheer webdomeinen

en: March
nl: maart

en: Max Allowed Packet
nl: Maximaal toegestaan pakket

en: Max Connections
nl: Max. Verbindingen

en: Max Execution Time
nl: Max. Uitvoeringstijd

en: Max Input Time
nl: Max. Ingangstijd

en: Max Length 16 Characters Including Prefix
nl: Max. Lengte 16 tekens inclusief voorvoegsel

en: Max User Connections
nl: Max. Aantal gebruikersverbindingen

en: Maximum Number of Databases
nl: Maximaal aantal databases

en: May
nl: mei

en: Memory
nl: Geheugen

en: Memory Limit
nl: Geheugenlimiet

en: Message
nl: Bericht

en: Minimum 6 Characters: One uppercade letter, lowercase letter and number required.
nl: Minimaal 6 tekens: één hoofdletter, kleine letter en nummer vereist.

en: Minute
nl: Minuut

en: Minutes
nl: Minuten

en: Monday
nl: maandag

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: My Account
nl: Mijn rekening

en: MySQL Server Failed To Connect
nl: MySQL-server kan geen verbinding maken

en: MySQL Support
nl: MySQL-ondersteuning

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Name
nl: Naam

en: Nameservers
nl: Naamservers

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Network
nl: Netwerk

en: New Favicon:
nl: Nieuwe Favicon:

en: New Icon:
nl: Nieuw pictogram:

en: New Logo:
nl: Nieuw logo:

en: No
nl: Nee

en: No Authentication
nl: Geen authenticatie

en: No Encryption
nl: Geen encryptie

en: No Notifications
nl: Geen notificaties

en: None
nl: Geen

en: Normal Password
nl: Normaal wachtwoord

en: Not After
nl: Niet na

en: Not Backed Up
nl: Geen back-up gemaakt

en: Not Before
nl: Niet Hiervoor

en: Not Provided
nl: Niet voorzien

en: Notification System Disabled. Please enable the notification system from the VWI settings menu to send notifications.
nl: Meldingssysteem uitgeschakeld. Schakel het meldingssysteem in via het VWI-instellingenmenu om meldingen te verzenden.

en: Notification System Enabled
nl: Meldingssysteem ingeschakeld

en: Notifications
nl: Kennisgevingen

en: OUTDATED
nl: VEROUDERD

en: October
nl: oktober

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: One Or More Email Addresses
nl: Een of meer e-mailadressen

en: One or more email addresses
nl: Een of meer e-mailadressen

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional Integrations
nl: Optionele integraties

en: Optional Links
nl: Optionele links

en: Orange
nl: Oranje

en: Order
nl: Bestellen

en: Organization
nl: Organisatie

en: Owner
nl: Eigenaar

en: PHP Mail Enabled
nl: PHP Mail ingeschakeld

en: PROCESSING ...
nl: VERWERKEN ...

en: Package
nl: Pakket

en: Package Name
nl: Verpakkingsnaam

en: Packages
nl: Pakketjes

en: Packages are incompatible with API Key Authentication.
nl: Pakketten zijn niet compatibel met API Key Authentication.

en: Parent
nl: Ouder

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Path
nl: Pad

en: Per Domain
nl: Per domein

en: Please confirm action.
nl: Bevestig actie.

en: Please fill out all sections of the form.
nl: Vul alle secties van het formulier in.

en: Please try again later or contact support.
nl: Probeer het later opnieuw of neem contact op met ondersteuning.

en: Please try again or contact support.
nl: Probeer het opnieuw of neem contact op met ondersteuning.

en: Please try again.
nl: Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Plugin installation will run in background.
nl: De installatie van de plug-in wordt op de achtergrond uitgevoerd.

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Port
nl: Haven

en: Post Max Size
nl: Max. Grootte plaatsen

en: PostgreSQL Support
nl: PostgreSQL-ondersteuning

en: Primary Color (Header, Active Buttons / Text, Etc.)
nl: Primaire kleur (koptekst, actieve knoppen / tekst, enz.)

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Process
nl: Werkwijze

en: Process Error (Code: 18). Please contact support.
nl: Procesfout (code: 18). Neem contact op met support.

en: Process Error (Code: 19). Please contact support.
nl: Procesfout (code: 19). Neem contact op met support.

en: Processing
nl: Verwerken

en: Profile Page Enabled
nl: Profielpagina ingeschakeld

en: Proxy Extensions
nl: Proxy-extensies

en: Proxy Read Timeout
nl: Time-out bij lezen van proxy

en: Proxy Send Timeout
nl: Time-out bij verzenden van proxy

en: Proxy Server
nl: Proxy server

en: Proxy Support
nl: Proxy-ondersteuning

en: Proxy Template
nl: Proxy-sjabloon

en: Purple
nl: Purper

en: RECORD
nl: VERMELDING

en: RRD Graphs
nl: RRD-grafieken

en: Ranges are acceptable
nl: Bereiken zijn acceptabel

en: Rebuild Account
nl: Account opnieuw opbouwen

en: Rebuild Cron
nl: Herbouw Cron

en: Rebuild DB
nl: DB opnieuw opbouwen

en: Rebuild DNS
nl: DNS opnieuw opbouwen

en: Rebuild Mail
nl: Mail opnieuw opbouwen

en: Rebuild Web
nl: Web opnieuw opbouwen

en: Recommended 134x24px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
nl: Aanbevolen 134x24px .png of .gif. (.png, .gif, .jpg en .jpeg tot 1 MB toegestaan.)

en: Recommended 32x32px .ico
nl: Aanbevolen 32x32px .ico

en: Recommended 40x40px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
nl: Aanbevolen 40x40px .png of .gif. (.png, .gif, .jpg en .jpeg tot 1 MB toegestaan.)

en: Record
nl: Vermelding

en: Recover Password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Register
nl: Registreren

en: Registrations Enabled
nl: Registraties ingeschakeld

en: Release
nl: Vrijlating

en: Remove One
nl: Een verwijderen

en: Reseller Role
nl: Reseller-rol

en: Reset to Defaults
nl: Reset naar standaardwaarden

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restart System?
nl: Systeem opnieuw opstarten?

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore All
nl: Herstel alles

en: Restore Scheduled!
nl: Herstel gepland!

en: Restrict users so that they cannot use SSH and access only their home directory. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
nl: Beperk gebruikers zodat ze SSH niet kunnen gebruiken en alleen toegang hebben tot hun homedirectory. Dit is een commerciële module, u moet een licentiesleutel aanschaffen om deze in te schakelen.

en: Result
nl: Resultaat

en: Rule
nl: Regel

en: Rules
nl: Reglement

en: Run Command
nl: Voer het commando uit

en: Runtime
nl: Looptijd

en: SMTP Encryption
nl: SMTP-codering

en: SMTP Host
nl: SMTP-host

en: SMTP Password
nl: SMTP-wachtwoord

en: SMTP Port
nl: SMTP-poort

en: SMTP Username
nl: SMTP-gebruikersnaam

en: SSH Access
nl: SSH-toegang

en: SSL Certificate
nl: SSL-certificaat

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
nl: SSL-certificeringsinstantie / tussenpersoon

en: SSL Directory
nl: SSL-directory

en: SSL Domains
nl: SSL-domeinen

en: SSL Key
nl: SSL-sleutel

en: SSL Setting
nl: SSL-instelling

en: SSL Support
nl: SSL-ondersteuning

en: STATUS
nl: TOESTAND

en: SUSPENDED
nl: GESCHORST

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Form
nl: Formulier opslaan

en: Schedule
nl: Schema

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Secondary Color (Buttons / Text)
nl: Secundaire kleur (knoppen / tekst)

en: Security Level
nl: Beveiligings niveau

en: Send Credentials To Email
nl: Verzend inloggegevens naar e-mail

en: Send FTP Credentials to Email:
nl: Stuur FTP-gegevens naar e-mail:

en: Send Notification
nl: Melding verzenden

en: Send Notifications
nl: Stuur meldingen

en: Send Timeout
nl: Time-out verzenden

en: Send To:
nl: Verzenden naar:

en: September
nl: september

en: Serial
nl: Serieel

en: Server Configuration
nl: Serverconfiguratie

en: Server Error (Code: 13). Please contact support.
nl: Serverfout (code: 13). Neem contact op met support.

en: Server Error (Code: 14). Please contact support.
nl: Serverfout (code: 14). Neem contact op met support.

en: Server Error (Code: 16). Please contact support.
nl: Serverfout (code: 16). Neem contact op met support.

en: Server Error (Code: 17). Please contact support.
nl: Serverfout (code: 17). Neem contact op met support.

en: Server Timezone
nl: Server tijdzone

en: Server or form error (Code: 3). Please contact support.
nl: Server- of formulierfout (code: 3). Neem contact op met support.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Show
nl: Tonen

en: Sign In to
nl: Inloggen

en: Sign Up
nl: Inschrijven

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Sign up for
nl: Meld je aan voor

en: Signature
nl: Handtekening

en: Site Name
nl: Site naam

en: Size
nl: Grootte

en: Softaculous Enabled
nl: Softaculous ingeschakeld

en: Softaculous is a great Auto Installer having 426 great scripts, 1115 PHP Classes and we are still adding more. Softaculous is ideal for Web Hosting companies and it could give a significant boost to your sales. These scripts cover most of the uses a customer could ever have. We have covered a wide array of Categories so that everyone could find the required script one would need to power their Web Site.
nl: Softaculous is een geweldige Auto Installer met 426 geweldige scripts, 1115 PHP-klassen en we voegen er nog meer toe. Softaculous is ideaal voor webhostingbedrijven en het kan uw verkoop een flinke boost geven. Deze scripts behandelen het meeste gebruik dat een klant ooit zou kunnen hebben. We hebben een breed scala aan categorieën behandeld, zodat iedereen het vereiste script kon vinden dat nodig zou zijn om zijn website van stroom te voorzien.

en: Start
nl: Begin

en: State / Province
nl: Staat / provincie

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics Authorization
nl: Autorisatie van statistieken

en: Stats
nl: Statistieken

en: Status
nl: Toestand

en: Stop
nl: Hou op

en: Subject
nl: Onderwerpen

en: Submit
nl: Verzenden

en: Successfully Created!
nl: Succesvol gemaakt!

en: Successfully Deleted!
nl: Succesvol verwijderd!

en: Successfully Updated!
nl: Succesvol geüpdatet!

en: Successfully updated!
nl: Succesvol geüpdatet!

en: Sunday
nl: zondag

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support URL
nl: Ondersteunings-URL

en: Suspend
nl: Onderbreken

en: Suspend Cron Job
nl: Cron Job onderbreken

en: Suspend DNS Domain
nl: DNS-domein opschorten

en: Suspend Database
nl: Database opschorten

en: Suspend Mail Account
nl: E-mailaccount opschorten

en: Suspend Mail Domain
nl: E-maildomein onderbreken

en: Suspend Rule
nl: Regel opschorten

en: Suspend Web Domain
nl: Webdomein opschorten

en: Suspended
nl: Geschorst

en: System Error (Code: 12). Please contact support.
nl: Systeemfout (code: 12). Neem contact op met support.

en: System Error (Code: 15). Please contact support.
nl: Systeemfout (code: 15). Neem contact op met support.

en: Template
nl: Sjabloon

en: Theme
nl: Thema

en: This is an example plugin.
nl: Dit is een voorbeeld van een plug-in.

en: Thursday
nl: donderdag

en: Time
nl: Tijd

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: Total Disk Space
nl: Totale schijfruimte

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
nl: Typ de directorynaam, één per regel. Gebruik * om alle mappen uit te sluiten

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.com:info:support:postmaster
nl: Typ domeinnaam, één per regel. Gebruik * om alle domeinen uit te sluiten. Gebruik het volgende formaat om specifieke accounts uit te sluiten: domain.com:info:support:postmaster

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific directories use the following format: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp
nl: Typ domeinnaam, één per regel. Gebruik * om alle domeinen uit te sluiten. Gebruik het volgende formaat om specifieke mappen uit te sluiten: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
nl: Typ de volledige databasenaam, één per regel. Gebruik * om alle databases uit te sluiten

en: UPDATING NS ...
nl: NS BIJWERKEN ...

en: UPDATING SETTINGS ...
nl: INSTELLINGEN BIJWERKEN ...

en: USER
nl: GEBRUIKER

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unit
nl: Eenheid

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unsuspend
nl: Ongedaan maken

en: Unsuspend Cron Job
nl: Schors Cron Job op

en: Unsuspend DNS Domain
nl: Hef de opschorting van het DNS-domein op

en: Unsuspend Database
nl: Schorsing van database ongedaan maken

en: Unsuspend Mail Account
nl: Unsuspend Mail-account

en: Unsuspend Rule
nl: Regel opschorten

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Account
nl: Account bijwerken

en: Update All
nl: Update alles

en: Update Counters
nl: Tellers bijwerken

en: Update Cron
nl: Cron bijwerken

en: Update Database
nl: Database updaten

en: Update Domain
nl: Domein bijwerken

en: Update IP
nl: IP bijwerken

en: Update Package
nl: Pakket bijwerken

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update Record
nl: Record bijwerken

en: Update Rule
nl: Regel bijwerken

en: Update Settings
nl: Update-instellingen

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Upload Max Filesize
nl: Upload maximale bestandsgrootte

en: Use Domain Hostname
nl: Gebruik Domain Hostname

en: Use Local-Part
nl: Gebruik Local-Part

en: Use Server Hostname
nl: Gebruik Server Hostname

en: User
nl: Gebruiker

en: User Dir
nl: Gebruiker Dir

en: User Directories
nl: Gebruikersmappen

en: User Log
nl: Gebruikerslogboek

en: User Stats
nl: Gebruikersstatistieken

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username / Password
nl: Gebruikersnaam wachtwoord

en: Users
nl: Gebruikers

en: VWI Branding in Footer
nl: VWI-branding in voettekst

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Vesta API Key
nl: Vesta API-sleutel

en: Vesta Admin Password
nl: Vesta Admin-wachtwoord

en: Vesta Admin Username
nl: Vesta Admin gebruikersnaam

en: Vesta Control Panel Plugins
nl: Vesta Configuratiescherm-plug-ins

en: Vesta Host Address
nl: Vesta-hostadres

en: Vesta Web Interface
nl: Vesta webinterface

en: VestaCP Host URL or IP Address
nl: VestaCP Host-URL of IP-adres

en: View Configuration / MySQL
nl: Bekijk configuratie / MySQL

en: View Configuration / NGINX
nl: Bekijk configuratie / NGINX

en: View Configuration / PHP
nl: Bekijk configuratie / PHP

en: View Logs
nl: Logboeken bekijken

en: View Stats
nl: Statistieken bekijken

en: Wait Timeout
nl: Wacht time-out

en: Warnings Enabled
nl: Waarschuwingen ingeschakeld

en: Web Aliases
nl: Webaliassen

en: Web Data
nl: Webgegevens

en: Web Domains
nl: Webdomeinen

en: Web Enabled
nl: Web ingeschakeld

en: Web Statistics
nl: Webstatistieken

en: Web Template
nl: Websjabloon

en: Webmail URL
nl: Webmail-URL

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Worker Connections
nl: Werknemersverbindingen

en: Worker Processes
nl: Werknemerprocessen

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, delete it!
nl: Ja, verwijder het!

en: You won't be able to revert this!
nl: U kunt dit niet ongedaan maken!

en: auth method
nl: auth methode

en: ban for IP
nl: verbod voor IP

en: by Carter Roeser
nl: door Carter Roeser

en: days
nl: dagen

en: every
nl: elk

en: every day
nl: elke dag

en: every even day
nl: elke even dag

en: every even month
nl: elke even maand

en: every hour
nl: elk uur

en: every minute
nl: elke minuut

en: every month
nl: elke maand

en: every odd day
nl: elke vreemde dag

en: every odd month
nl: elke oneven maand

en: every two hours
nl: elke twee uur

en: every two minutes
nl: elke twee minuten

en: hostname
nl: hostnaam

en: hours
nl: uren

en: port
nl: haven

en: security
nl: veiligheid

en: updated
nl: bijgewerkt

en: weekdays (5 days)
nl: weekdagen (5 dagen)

en: weekend (2 days)
nl: weekend (2 dagen)
