Vesta Web Interface - en to fa translation catalogue (719 entries)

en: Search...
fa: جستجو کردن...

en: My Account
fa: حساب من

en: Account Settings
fa: تنظیمات حساب

en: Logout
fa: خروج

en: Navigation
fa: جهت یابی

en: Add DNS Record
fa: ضبط DNS را اضافه کنید

en: Domain
fa: دامنه

en: Record
fa: رکورد

en: Type
fa: تایپ کنید

en: IP or Value
fa: IP یا Value

en: TTL (Time-To-Live)
fa: TTL (زمان به زندگی)

en: Optional
fa: اختیاری

en: Cloudflare Proxy
fa: پروکسی Cloudflare

en: Enabled
fa: فعال شده است

en: Add Record
fa: ضبط اضافه کنید

en: Back
fa: بازگشت

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Loading
fa: بارگذاری

en: Please try again or contact support.
fa: لطفا دوباره امتحان کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Cron Jobs
fa: کرون جابز

en: Add Cron Job
fa: Cron Job اضافه کنید

en: Command
fa: فرمان

en: Minute
fa: دقیقه

en: Hour
fa: ساعت

en: Day
fa: روز

en: Month
fa: ماه

en: Day of Week
fa: روز هفته

en: Add Cron
fa: کرون را اضافه کنید

en: Cron Generator
fa: ژنراتور کرون

en: Minutes
fa: دقایق

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Run Command
fa: اجرای دستور

en: every minute
fa: هر دقیقه

en: every two minutes
fa: هر دو دقیقه

en: every
fa: همه

en: Generate
fa: تولید می کنند

en: every hour
fa: هر ساعت

en: every two hours
fa: هر دو ساعت

en: every day
fa: هر روز

en: every odd day
fa: هر روز عجیب

en: every even day
fa: هر روز حتی

en: weekdays (5 days)
fa: روزهای هفته (5 روز)

en: weekend (2 days)
fa: آخر هفته (2 روز)

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سهشنبه

en: Wednesday
fa: چهار شنبه

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: every month
fa: هر ماه

en: every odd month
fa: هر ماه عجیب

en: every even month
fa: هر ماه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: ممکن است

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: جولای

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Date
fa: تاریخ

en: Database
fa: بانک اطلاعات

en: Add Database
fa: بانک اطلاعات را اضافه کنید

en: Username
fa: نام کاربری

en: Max Length 16 Characters Including Prefix
fa: حداکثر طول 16 شخصیت از جمله پیشوند

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Hosts
fa: میزبان

en: Charset
fa: چارست

en: Send Credentials To Email
fa: اعتبارنامه را به ایمیل بفرستید

en: Add DNS Domain
fa: دامنه DNS را اضافه کنید

en: IP Address
fa: آدرس آی پی

en: Cloudflare Support
fa: پشتیبانی از Cloudflare

en: Security Level
fa: سطح امنیتی

en: SSL Setting
fa: تنظیم SSL

en: Advanced Options
fa: گزینه های پیشرفته

en: Nameservers
fa: نام های سرور

en: Add One
fa: یکی اضافه کنید

en: Remove One
fa: یکی را حذف کنید

en: Add Domain
fa: دامنه را اضافه کنید

en: Priority
fa: اولویت

en: Web
fa: وب

en: DNS Support
fa: پشتیبانی DNS

en: Mail Support
fa: پشتیبانی نامه

en: Aliases
fa: نام مستعار

en: Proxy Support
fa: پشتیبانی پروکسی

en: Proxy Extensions
fa: برنامه های افزودنی پروکسی

en: SSL Support
fa: پشتیبانی SSL

en: Let's Encrypt Support
fa: بیایید پشتیبانی را رمزگذاری کنیم

en: SSL Directory
fa: فهرست SSL

en: SSL Certificate
fa: گواهی SSL

en: Generate CSR
fa: CSR تولید کنید

en: SSL Key
fa: کلید SSL

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
fa: مرجع صدور گواهینامه SSL / واسطه

en: Web Statistics
fa: آمار وب

en: Statistics Authorization
fa: مجوز آمار

en: Additional FTP
fa: FTP اضافی

en: FTP Account
fa: حساب FTP

en: Path
fa: مسیر

en: Send FTP Credentials to Email:
fa: ارسال اعتبارنامه FTP به ایمیل:

en: Feature Disabled
fa: ویژگی غیرفعال است

en: Custom SSL Certificates are incompatible with API Key Authentication.
fa: گواهینامه های SSL سفارشی با تأیید اعتبار کلید API ناسازگار هستند.

en: Mail
fa: نامه

en: Add Mail Domain
fa: دامنه پست الکترونیکی را اضافه کنید

en: AntiSpam Support
fa: پشتیبانی AntiSpam

en: AntiVirus Support
fa: پشتیبانی آنتی ویروس

en: DKIM Support
fa: پشتیبانی DKIM

en: Add Mail Account
fa: اضافه کردن حساب کاربری نامه

en: Account
fa: حساب

en: Quota
fa: سهمیه، سهم

en: In Megabytes
fa: در مگابایت

en: Use Local-Part
fa: از Local-Part استفاده کنید

en: Forward To
fa: رو به جلو

en: One Or More Email Addresses
fa: یک یا چند آدرس ایمیل

en: Don't Store Forwarded Mail
fa: نامه ارسال شده را ذخیره نکنید

en: Autoreply
fa: پاسخ خودکار

en: Message
fa: پیام

en: Add Account
fa: اضافه کردن حساب

en: Authentication Settings
fa: تنظیمات تأیید اعتبار

en: Use Server Hostname
fa: از نام میزبان سرور استفاده کنید

en: Use Domain Hostname
fa: از نام دامنه استفاده کنید

en: No Authentication
fa: بدون تأیید اعتبار

en: hostname
fa: نام میزبان

en: port
fa: بندر

en: security
fa: امنیت

en: auth method
fa: روش auth

en: Webmail
fa: ایمیل

en: Normal Password
fa: رمزعبور معمولی

en: No Encryption
fa: بدون رمزگذاری

en: Firewall
fa: دیواره آتش

en: Add Banned IP
fa: IP ممنوعه را اضافه کنید

en: Banlist
fa: لیست بندی

en: WEB
fa: وب

en: VESTA
fa: وستا

en: CIDR format is supported
fa: قالب CIDR پشتیبانی می شود

en: Add Ban
fa: بان را اضافه کنید

en: Add Firewall Rule
fa: قانون Firewall را اضافه کنید

en: Accept
fa: تایید کنید

en: Drop
fa: رها کردن

en: Protocol
fa: پروتکل

en: Port
fa: بندر

en: Ranges are acceptable
fa: دامنه قابل قبول است

en: Comment
fa: اظهار نظر

en: Add Rule
fa: قانون را اضافه کنید

en: Add IP Address
fa: آدرس IP را اضافه کنید

en: Netmask
fa: نتمسک

en: Interface
fa: رابط

en: Shared
fa: به اشتراک گذاشته شده

en: Assigned User
fa: کاربر اختصاصی

en: Assigned Domain
fa: اختصاص داده دامنه

en: NAT IP Association
fa: انجمن IP IP

en: Add IP
fa: اضافه کردن IP

en: Packages
fa: بسته ها

en: Add Package
fa: بسته را اضافه کنید

en: Package Name
fa: نام بسته

en: Web Template
fa: الگوی وب

en: Proxy Template
fa: الگوی پروکسی

en: DNS Template
fa: الگوی DNS

en: Web Domains
fa: دامنه وب

en: Web Aliases
fa: نام مستعارهای وب

en: DNS Domains
fa: دامنه های DNS

en: DNS Records
fa: سوابق DNS

en: Mail Domains
fa: دامنه های ایمیل

en: Mail Accounts
fa: حساب های ایمیل

en: Databases
fa: بانکهای اطلاعاتی

en: Backups
fa: پشتیبان گیری

en: Bandwidth
fa: پهنای باند

en: SSH Access
fa: دسترسی به SSH

en: Default Nameservers
fa: نام های پیش فرض

en: Successfully Updated!
fa: با موفقیت به روز شد!

en: Packages are incompatible with API Key Authentication.
fa: بسته ها با تأیید اعتبار کلید API ناسازگار هستند.

en: Users
fa: کاربران

en: Add User
fa: کاربر را اضافه کنید

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Package
fa: بسته بندی

en: First Name
fa: نام کوچک

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Edit Firewall Rule
fa: قانون فایروال را ویرایش کنید

en: Update Rule
fa: قانون را به روز کنید

en: Edit IP Address
fa: آدرس IP را ویرایش کنید

en: Update IP
fa: IP را به روز کنید

en: Error Updating IP Address
fa: خطا در به روزرسانی آدرس IP

en: Edit Package
fa: ویرایش بسته

en: Per Domain
fa: در هر دامنه

en: Update Package
fa: بسته بندی را به روز کنید

en: Error Updating Package
fa: خطا در به روزرسانی بسته

en: Edit User
fa: ویرایش کاربر

en: Language
fa: زبان

en: Update User
fa: کاربر را به روز کنید

en: Error Updating User
fa: خطا در به روزرسانی کاربر

en: Manage Fail2Ban
fa: مدیریت Fail2Ban

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Ban
fa: ممنوع

en: Banned IPs
fa: IP های ممنوع

en: Address
fa: نشانی

en: Action
fa: عمل

en: Delete
fa: حذف

en: ban for IP
fa: ممنوعیت IP

en: You won't be able to revert this!
fa: شما نمی توانید این را برگردانید!

en: Yes, delete it!
fa: بله ، آن را حذف کنید!

en: Successfully Deleted!
fa: با موفقیت حذف شد!

en: Successfully Created!
fa: با موفقیت ایجاد شد!

en: Manage Firewall
fa: فایروال را مدیریت کنید

en: List
fa: لیست

en: Rule
fa: قانون

en: Rules
fa: قوانین

en: Edit
fa: ویرایش کنید

en: Suspend
fa: تعلیق کن

en: Unsuspend
fa: غیرقابل تعلیق

en: Delete Rule
fa: Rule را حذف کنید

en: Suspend Rule
fa: قانون را معلق کنید

en: Confirm
fa: تایید

en: Unsuspend Rule
fa: قانون را به حالت تعلیق درآورد

en: Graphs
fa: نمودارها

en: RRD Graphs
fa: نمودارهای RRD

en: Yearly
fa: سالانه

en: Download
fa: دانلود

en: Manage IP Addresses
fa: آدرس های IP را مدیریت کنید

en: IPs
fa: IP

en: Domains
fa: دامنه ها

en: Owner
fa: صاحب

en: Status
fa: وضعیت

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Delete IP Address
fa: آدرس IP را حذف کنید

en: Notifications
fa: اطلاعیه

en: Send Notifications
fa: ارسال اعلان ها

en: Notification System Disabled. Please enable the notification system from the VWI settings menu to send notifications.
fa: سیستم اعلان غیرفعال شده است. لطفاً برای ارسال اعلان ، سیستم اعلان را از فهرست تنظیمات VWI فعال کنید.

en: Send To:
fa: فرستادن به:

en: Title
fa: عنوان

en: Send Notification
fa: ارسال اعلان

en: Manage Packages
fa: مدیریت بسته ها

en: Delete package:
fa: حذف بسته:

en: Plugins
fa: پلاگین ها

en: Name
fa: نام

en: Version
fa: نسخه

en: Developer
fa: توسعه دهنده

en: Descriptor
fa: توصیف کننده

en: Server
fa: سرور

en: Show
fa: نشان دادن

en: Load Average:
fa: متوسط بار:

en: Configure
fa: پیکربندی کنید

en: Restart
fa: راه اندازی مجدد

en: Start
fa: شروع کنید

en: Stop
fa: متوقف کردن

en: Please confirm action.
fa: لطفاً عمل را تأیید کنید.

en: Restart System?
fa: راه اندازی مجدد سیستم؟

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Edit Panel Settings
fa: تنظیمات پانل را ویرایش کنید

en: Server Configuration
fa: پیکربندی سرور

en: Server Timezone
fa: منطقه زمانی سرور

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Theme
fa: موضوع

en: Default
fa: پیش فرض

en: Blue
fa: آبی

en: Purple
fa: رنگ بنفش

en: Orange
fa: نارنجی

en: Dark
fa: تاریک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Theme Colors
fa: رنگ های سفارشی تم

en: Primary Color (Header, Active Buttons / Text, Etc.)
fa: رنگ اصلی (هدر ، دکمه های فعال / متن ، و غیره)

en: Secondary Color (Buttons / Text)
fa: رنگ ثانویه (دکمه ها / متن)

en: Custom Footer
fa: پاورقی سفارشی

en: Disabled
fa: معلول

en: Footer Text
fa: متن صفحه

en: VWI Branding in Footer
fa: VWI برندینگ در پاورقی

en: Default To Admin
fa: پیش فرض برای مدیر

en: Choose whether or not the admin should go to the admin panel or home after login.
fa: انتخاب کنید که مدیر بعد از ورود به صفحه پنل مدیریت یا خانه خود برود یا خیر.

en: Vesta Host Address
fa: آدرس میزبان وستا

en: VestaCP Host URL or IP Address
fa: آدرس اینترنتی یا آدرس IP میزبان VestaCP

en: Vesta SSL
fa: وستا SSL

en: Vesta Port
fa: بندر وستا

en: API Method
fa: روش API

en: Username / Password
fa: نام کاربری / رمز عبور

en: API Key
fa: کلید ای پی ای

en: Vesta API Key
fa: کلید API وستا

en: Adding & editing custom SSL certificates and backup exclusions does not Work with API key. Features will be disabled.
fa: افزودن و ویرایش گواهینامه های SSL سفارشی و استثنائات پشتیبان گیری با کلید API کار نمی کند. ویژگی ها غیرفعال می شوند.

en: Vesta Admin Username
fa: نام کاربری مدیر وستا

en: Vesta Admin Password
fa: رمز عبور مدیر وستا

en: Warnings Enabled
fa: هشدارها فعال شده اند

en: Display messages for installation warnings and connection errors.
fa: پیام های هشدارهای نصب و خطاهای اتصال را نمایش دهید.

en: Encryption Key 1
fa: کلید رمزگذاری 1

en: Encryption Key 2
fa: کلید رمزگذاری 2

en: Current Favicon:
fa: Favicon فعلی:

en: Recommended 32x32px .ico
fa: 32x32px .ico توصیه می شود

en: Current Icon:
fa: نماد فعلی:

en: New Icon:
fa: نماد جدید:

en: Recommended 40x40px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
fa: 40x40px .png یا .gif توصیه می شود. (.png ، .gif ، .jpg ، و .jpeg حداکثر 1MB مجاز است.)

en: Current Logo:
fa: آرم فعلی:

en: New Logo:
fa: آرم جدید:

en: Recommended 134x24px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
fa: 134x24px .png یا .gif توصیه می شود. (.png ، .gif ، .jpg ، و .jpeg حداکثر 1MB مجاز است.)

en: Enable / Disable Sections
fa: بخش ها را فعال یا غیرفعال کنید

en: Web Enabled
fa: وب را فعال کنید

en: DNS Enabled
fa: DNS فعال است

en: Mail Enabled
fa: نامه فعال شد

en: Database Enabled
fa: بانک اطلاعاتی فعال شده است

en: Admin Panel Enabled
fa: پنل مدیریت فعال شده است

en: Profile Page Enabled
fa: صفحه پروفایل فعال است

en: Cron Enabled
fa: Cron فعال شد

en: Backups Enabled
fa: پشتیبان گیری فعال شد

en: Notification System Enabled
fa: سیستم اطلاع رسانی فعال شده است

en: Registrations Enabled
fa: ثبت نام ها فعال شدند

en: Softaculous Enabled
fa: Softaculous فعال شده است

en: Link to Old CP Enabled
fa: پیوند به Old CP فعال شده است

en: PHP Mail Enabled
fa: نامه PHP فعال شده است

en: From Address
fa: از آدرس

en: From Name
fa: از نام

en: Mail Method
fa: روش ارسال نامه

en: PHP Mail
fa: پی اچ پی

en: SMTP Host
fa: میزبان SMTP

en: SMTP Port
fa: درگاه SMTP

en: SMTP Encryption
fa: رمزگذاری SMTP

en: None
fa: هیچ یک

en: Authentication Enabled
fa: تأیید اعتبار فعال است

en: SMTP Username
fa: نام کاربری SMTP

en: SMTP Password
fa: رمز عبور SMTP

en: Optional Links
fa: پیوندهای اختیاری

en: FTP Client URL
fa: آدرس URL مشتری FTP

en: Leave blank for default or enter 'disabled' to disable.
fa: به طور پیش فرض خالی بگذارید یا "disabled" را وارد کنید تا غیرفعال شود.

en: Webmail URL
fa: آدرس اینترنتی ایمیل

en: phpMyAdmin URL
fa: URL phpMyAdmin

en: phpPgAdmin URL
fa: URL phpPgAdmin

en: Support URL
fa: URL پشتیبانی

en: Leave blank or enter 'disabled' to disable.
fa: خالی بگذارید یا "disabled" را وارد کنید تا غیرفعال شود.

en: Optional Integrations
fa: ادغام اختیاری

en: Comma seperated list of installed plugins.
fa: جدا از کاما لیست افزونه های نصب شده.

en: Google Analytics ID
fa: شناسه Google Analytics

en: Interakt App ID
fa: شناسه برنامه تعاملی

en: Interakt API Key
fa: کلید تعاملی API

en: Cloudflare API Key
fa: کلید API Cloudflare

en: Cloudflare Account Email Address
fa: آدرس ایمیل حساب Cloudflare

en: Update Settings
fa: به روز رسانی تنظیمات

en: Reset to Defaults
fa: تنظیم مجدد در پیش فرض ها

en: Error Updating Settings
fa: خطا در به روزرسانی تنظیمات

en: Stats
fa: آمار

en: User Stats
fa: آمار کاربر

en: Disk
fa: دیسک

en: IP Addresses
fa: آدرس های IP

en: Updates
fa: به روزرسانی ها

en: Update All
fa: همه را بروز رسانی کن

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Autoupdate
fa: به روز رسانی خودکار

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Update
fa: به روز رسانی

en: Manage Users
fa: مدیریت کاربران

en: User
fa: کاربر

en: Login as
fa: ورود به عنوان

en: View Configuration / MySQL
fa: مشاهده پیکربندی / MySQL

en: Max Connections
fa: حداکثر اتصالات

en: Max User Connections
fa: حداکثر اتصالات کاربر

en: Wait Timeout
fa: صبر کنید

en: Interactive Timeout
fa: زمان بندی تعاملی

en: Max Allowed Packet
fa: بسته مجاز حداکثر

en: View Configuration / NGINX
fa: پیکربندی / NGINX را مشاهده کنید

en: Configure PHP
fa: پی اچ پی را پیکربندی کنید

en: Worker Processes
fa: فرآیندهای کارگر

en: Worker Connections
fa: اتصالات کارگر

en: Client Max Body Size
fa: مشتری حداکثر اندازه بدن

en: Send Timeout
fa: ارسال زمان پایان

en: Proxy Connect Timeout
fa: پروکسی اتصال به پایان

en: Proxy Send Timeout
fa: پروکسی ارسال کنید

en: Proxy Read Timeout
fa: پروکسی خوانده شده

en: GZip Compression Level
fa: سطح فشرده سازی GZip

en: View Configuration / PHP
fa: پیکربندی / PHP را مشاهده کنید

en: Max Execution Time
fa: زمان اجرای حداکثر

en: Max Input Time
fa: حداکثر زمان ورودی

en: Memory Limit
fa: حد حافظه

en: Error Reporting
fa: گزارش خطا

en: Display Errors
fa: خطاهای نمایش

en: Post Max Size
fa: ارسال حداکثر اندازه

en: Upload Max Filesize
fa: حداکثر پرونده را بارگذاری کنید

en: Configure Server
fa: پیکربندی سرور

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Default Language
fa: زبان پیش فرض

en: Proxy Server
fa: سرور پروکسی

en: Web Server
fa: وب سرور

en: Backend Server
fa: سرور Backend

en: DNS Server
fa: سرور DNS

en: DNS Cluster
fa: خوشه DNS

en: Mail Server
fa: سرور پست الکترونیکی

en: Antivirus
fa: آنتی ویروس

en: Antispam
fa: آنتی اسپام

en: MySQL Support
fa: پشتیبانی MySQL

en: Host
fa: میزبان

en: Maximum Number of Databases
fa: حداکثر تعداد دیتابیس ها

en: Current Number of Databases
fa: تعداد فعلی بانکهای اطلاعاتی

en: PostgreSQL Support
fa: پشتیبانی PostgreSQL

en: Backup
fa: پشتیبان گیری

en: Local Backup
fa: تهیه نسخه پشتیبان محلی

en: Compression Level
fa: سطح فشرده سازی

en: Directory
fa: فهرست راهنما

en: Subject
fa: موضوع

en: Not Before
fa: قبل از این نه

en: Not After
fa: نه بعد

en: Signature
fa: امضا

en: Pub Key
fa: کلید بار

en: Issuer
fa: صادر کننده

en: Vesta Control Panel Plugins
fa: پلاگین های کنترل پنل Vesta

en: FileSystem Disk Quota
fa: سهمیه دیسک FileSystem

en: Reseller Role
fa: نقش فروش

en: Backup Migration Manager
fa: مدیر مهاجرت پشتیبان

en: Restrict users so that they cannot use SSH and access only their home directory. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
fa: کاربران را محدود کنید تا آنها نتوانند از SSH استفاده کنند و فقط به فهرست خانه خود دسترسی پیدا کنند. این یک ماژول تجاری است ، برای فعال کردن آن نیاز به خرید کلید مجوز دارید.

en: License Key
fa: کلید مجوز

en: Enter License Key
fa: کلید مجوز را وارد کنید

en: Buy License $3/Month
fa: مجوز خرید 3 دلار / ماه

en: Buy Lifetime License $18
fa: مجوز طول عمر را 18 دلار بخرید

en: 2Checkout.com Inc. (Ohio, USA) is a payment facilitator for goods and services provided by vestacp.com.
fa: 2Checkout.com Inc. (اوهایو ، ایالات متحده آمریکا) یک تسهیلات پرداخت برای کالاها و خدمات ارائه شده توسط vestacp.com است.

en: File Manager
fa: مدیر فایل

en: Browse, copy, edit, view, and retrieve all of your web domain files using fully featured File Manager. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
fa: با استفاده از File Manager کاملاً برجسته ، تمام فایلهای دامنه وب خود را مرور ، کپی ، ویرایش ، مشاهده و بازیابی کنید. این یک ماژول تجاری است ، برای فعال کردن آن نیاز به خرید کلید مجوز دارید.

en: Buy License $5/Month
fa: خرید مجوز 5 دلار / ماه

en: Buy Lifetime License $50
fa: مجوز طول عمر 50 دلار بخرید

en: Softaculous
fa: نرم

en: Plugin installation will run in background.
fa: نصب افزونه به صورت پس زمینه اجرا می شود.

en: Softaculous is a great Auto Installer having 426 great scripts, 1115 PHP Classes and we are still adding more. Softaculous is ideal for Web Hosting companies and it could give a significant boost to your sales. These scripts cover most of the uses a customer could ever have. We have covered a wide array of Categories so that everyone could find the required script one would need to power their Web Site.
fa: Softaculous یک نصب خودکار عالی است که دارای 426 اسکریپت عالی ، کلاس های PHP 1115 و ما همچنان در حال اضافه کردن موارد بیشتری هستیم. Softaculous برای شرکت های میزبان وب ایده آل است و می تواند باعث افزایش چشمگیر فروش شما شود. این اسکریپت ها بیشترین کاربردهایی را که مشتری تاکنون داشته است را شامل می شود. ما طیف گسترده ای از دسته بندی ها را پوشش داده ایم تا هرکسی بتواند اسکریپت مورد نیاز خود را پیدا کند تا به وب سایت خود نیاز داشته باشد.

en: Get Premium License
fa: دریافت مجوز حق بیمه

en: Save
fa: صرفه جویی

en: Error Updating Server
fa: خطا در به روزرسانی سرور

en: Server Status
fa: وضعیت سرور

en: CPU
fa: پردازنده

en: Memory
fa: حافظه

en: Network
fa: شبکه

en: Configure Backup Exclusions
fa: پیگردهای پشتیبان را تنظیم کنید

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific directories use the following format: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp
fa: نام دامنه ، یک در هر خط را تایپ کنید. برای حذف همه دامنه ها از *. برای رد کردن فهرستهای خاص از قالب زیر استفاده کنید: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.com:info:support:postmaster
fa: نام دامنه ، یک در هر خط را تایپ کنید. برای حذف همه دامنه ها از *. برای حذف حسابهای خاص از قالب زیر استفاده کنید: domain.com:info:support:postmaster

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
fa: نام کامل بانک اطلاعاتی ، یک در هر خط را تایپ کنید. برای حذف همه بانکهای اطلاعاتی *

en: User Directories
fa: راهنمای کاربر

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
fa: نام دایرکتوری ، یک در هر خط را تایپ کنید. برای حذف همه استفاده کنندگان از *

en: Backup Exclusions are incompatible with API Key Authentication.
fa: موارد حذف پشتیبان با تأیید اعتبار کلید API ناسازگار است.

en: Edit DNS Record
fa: ضبط DNS را ویرایش کنید

en: Delete DNS
fa: DNS را حذف کنید

en: Update Record
fa: ضبط را به روز کنید

en: Delete DNS Record?
fa: ضبط DNS را حذف کنید؟

en: Edit Cron Job
fa: ویرایش Cron Job

en: Cron Job
fa: کرون کار

en: CREATED
fa: ایجاد شده

en: STATUS
fa: وضعیت

en: Update Cron
fa: کرون را به روز کنید

en: Delete Cron Job
fa: Cron Job را حذف کنید

en: Edit Database
fa: ویرایش پایگاه داده

en: Active
fa: فعال

en: Suspended
fa: معلق

en: Update Database
fa: پایگاه داده را به روز کنید

en: Delete Database
fa: پایگاه داده را حذف کنید

en: Edit DNS Domain
fa: دامنه DNS را ویرایش کنید

en: DOMAIN
fa: دامنه

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: SOA (Start of Authority)
fa: SOA (شروع اقتدار)

en: TTL (Time To Live)
fa: TTL (زمان برای زندگی)

en: Update Domain
fa: دامنه را به روز کنید

en: Delete DNS Domain
fa: دامنه DNS را حذف کنید

en: Error Updating DNS Domain
fa: خطا در به روزرسانی دامنه DNS

en: RECORD
fa: رکورد

en: Order
fa: سفارش

en: Delete DNS Record
fa: ضبط DNS را حذف کنید

en: Successfully updated!
fa: با موفقیت به روز شد!

en: Error Updating DNS Record
fa: خطا در به روزرسانی ضبط DNS

en: Edit Web Domain
fa: دامنه وب را ویرایش کنید

en: Delete Domain
fa: دامنه را حذف کنید

en: Error Updating Web Domain
fa: خطا در به روزرسانی دامنه وب

en: Edit Mail Domain
fa: دامنه نامه را ویرایش کنید

en: Delete Mail
fa: ایمیل را حذف کنید

en: Catchall Email
fa: ایمیل Catchall

en: Delete Mail Domain
fa: دامنه نامه را حذف کنید

en: Error Updating Mail Domain
fa: خطا در به روزرسانی دامنه نامه

en: Edit Mail Account
fa: حساب کاربری را ویرایش کنید

en: Email Addresss
fa: آدرس های ایمیل

en: One or more email addresses
fa: یک یا چند آدرس ایمیل

en: Update Account
fa: به روز رسانی حساب کاربری

en: Delete Mail Account
fa: حذف اشتراک نامه

en: Error Updating Mail Account
fa: خطا در به روزرسانی حساب ایمیل

en: Home
fa: خانه

en: Administration
fa: مدیریت

en: Statistics
fa: آمار

en: Log
fa: ورود به سیستم

en: Apps
fa: برنامه ها

en: Log out
fa: خروج

en: Control Panel v1
fa: کنترل پنل v1

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Includes folder has not been secured
fa: شامل پوشه امن نشده است

en: Database Error
fa: خطای پایگاه داده

en: MySQL Server Failed To Connect
fa: اتصال به سرور MySQL انجام نشد

en: Database Error:
fa: خطای پایگاه داده:

en: Vesta Web Interface
fa: رابط وب وستا

en: by Carter Roeser
fa: توسط کارتر Roeser

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Host Dashboard
fa: داشبورد میزبان

en: Rebuild Account
fa: بازسازی حساب

en: Rebuild Web
fa: بازسازی وب

en: Rebuild DNS
fa: بازسازی DNS

en: Rebuild Mail
fa: بازسازی نامه

en: Rebuild DB
fa: بازسازی DB

en: Rebuild Cron
fa: بازسازی کرون

en: Update Counters
fa: شمارنده را به روز کنید

en: Disk Space
fa: فضای دیسک

en: Email Addresses
fa: آدرس ایمیل

en: Manage Web Domains
fa: دامنه وب را مدیریت کنید

en: Manage
fa: مدیریت کنید

en: DISK
fa: خطر

en: BANDWIDTH
fa: باند باند

en: Manage DNS Domains
fa: دامنه های DNS را مدیریت کنید

en: Add DNS
fa: DNS اضافه کنید

en: RECORDS
fa: سوابق

en: Manage Mail Domains
fa: دامنه های پست الکترونیکی را مدیریت کنید

en: Add Mail
fa: نامه را اضافه کنید

en: ACCOUNTS
fa: حساب ها

en: Manage Databases
fa: مدیریت پایگاه داده

en: USER
fa: کاربر

en: Disk Quota Used
fa: سهمیه دیسک استفاده می شود

en: Total Disk Space
fa: فضای کل دیسک

en: Disk Usage Breakdown
fa: شکست استفاده دیسک

en: Web Data
fa: داده های وب

en: Mail Data
fa: داده های نامه

en: Account Details
fa: جزئیات حساب

en: Plan
fa: طرح

en: Disk Quota
fa: سهمیه دیسک

en: Configure Backup
fa: پشتیبان گیری را پیکربندی کنید

en: Restore
fa: بازگرداندن

en: BACKUP
fa: پشتیبان گیری

en: Restore All
fa: بازگرداندن همه

en: Backed Up
fa: پشتیبان گیری

en: Data
fa: داده ها

en: User Dir
fa: کاربر کاربر

en: Delete Backup
fa: پشتیبان گیری را حذف کنید

en: Please try again later or contact support.
fa: لطفا بعدا دوباره امتحان کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Backup Scheduled!
fa: برنامه پشتیبان تهیه شده!

en: Confirm Password
fa: رمز عبور را تأیید کنید

en: Submit
fa: ارسال

en: Manage Backups
fa: پشتیبان گیری را مدیریت کنید

en: Schedule
fa: برنامه

en: Backup
fa: پشتیبان گیری

en: Exclusions
fa: استثنائات

en: Backup Name
fa: نام پشتیبان

en: Size
fa: اندازه

en: Cron
fa: کرون

en: Runtime
fa: زمان اجرا

en: Configure Restore
fa: تنظیم مجدد را پیکربندی کنید

en: Not Backed Up
fa: پشتیبان گیری نشده است

en: Restore Scheduled!
fa: برنامه ریزی شده را بازیابی کنید!

en: Manage DNS
fa: مدیریت DNS

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Records
fa: سوابق

en: Value
fa: ارزش

en: Proxy
fa: پروکسی

en: On
fa: بر

en: Off
fa: خاموش

en: N/A
fa: N / A

en: Manage Cron Jobs
fa: مدیریت Cron Jobs

en: CRON JOBS
fa: مشاغل کرون

en: SUSPENDED
fa: معلق

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Disable Cron
fa: کرون را غیرفعال کنید

en: Enable Cron
fa: Cron را فعال کنید

en: Enable Cron Notifications
fa: اعلان های Cron را فعال کنید

en: Job
fa: کار

en: Frequency
fa: فرکانس

en: Error Disabling Notifications
fa: خطا در غیرفعال کردن اعلان ها

en: Error Enabling Notifications
fa: خطا در فعال کردن اعلان ها

en: Suspend Cron Job
fa: کرون کار را متوقف کنید

en: Unsuspend Cron Job
fa: لغو کرون کار

en: DATABASES
fa: داده ها

en: Disk Usage
fa: استفاده از دیسک

en: Character Set
fa: مجموعه کاراکتر

en: Suspend Database
fa: پایگاه داده تعلیق کنید

en: Unsuspend Database
fa: لغو پایگاه داده

en: DOMAINS
fa: دامنه ها

en: Domain Name
fa: نام دامنه

en: Expiration
fa: انقضاء

en: Serial
fa: سریال

en: Cloudflare Level
fa: Cloudflare سطح

en: List Records
fa: سوابق لیست

en: Disable Cloudflare
fa: Cloudflare را غیرفعال کنید

en: Enable Cloudflare
fa: Cloudflare را فعال کنید

en: Unavailable
fa: غیر قابل دسترسی

en: Cloudflare Disabled
fa: Cloudflare غیرفعال شد

en: Cloudflare Unavailable
fa: Cloudflare در دسترس نیست

en: Suspend DNS Domain
fa: دامنه DNS را به حالت تعلیق درآورید

en: Unsuspend DNS Domain
fa: دامنه DNS را به حالت تعلیق درآورید

en: Cloudflare Enabled!
fa: Cloudflare فعال شد!

en: Cloudflare Disabled!
fa: Cloudflare غیرفعال است!

en: Manage DNS Domain
fa: دامنه DNS را مدیریت کنید

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Accounts
fa: حساب ها

en: Add Accounts
fa: اضافه کردن حساب

en: List Accounts
fa: لیست حسابها

en: Suspend Mail Domain
fa: دامنه پست الکترونیکی را به حالت تعلیق درآورید

en: Unsuspend Mail Domain
fa: دامنه نامه پست الکترونیکی را لغو کنید

en: Manage Mail Accounts
fa: حساب های ایمیل را مدیریت کنید

en: Suspend Mail Account
fa: حساب ایمیل را به حالت تعلیق درآورید

en: Unsuspend Mail Account
fa: حساب ایمیل را لغو کنید

en: Error Adding Mail Domain
fa: خطا در افزودن دامنه نامه

en: ALIASES
fa: بیگانگان

en: Web
fa: وب

en: Template
fa: قالب

en: Backend Template
fa: الگوی بازگشت

en: Backend
fa: پس زمینه

en: View Logs
fa: دیدن گزارش وقایع

en: View Stats
fa: نمایش آمار

en: Delete Web Domain
fa: دامنه وب را حذف کنید

en: Suspend Web Domain
fa: دامنه وب را به حالت تعلیق درآورد

en: Unsuspend Web Domain
fa: دامنه وب را لغو کنید

en: Error Deleting Web Domain
fa: خطا در حذف دامنه وب

en: Error Creating Web Domain
fa: خطا در ایجاد دامنه وب

en: User Log
fa: ورود کاربر

en: Time
fa: زمان

en: Access Log
fa: ورود به سیستم

en: Error Log
fa: ورود به سیستم خطا

en: Download Accesslog
fa: بارگیری Accesslog

en: Download Errorlog
fa: Errorlog را بارگیری کنید

en: Login
fa: وارد شدن

en: Account has been successfully created!
fa: حساب با موفقیت ایجاد شد!

en: Please fill out all sections of the form.
fa: لطفا تمام بخش های فرم را پر کنید.

en: Invalid data entered in form. Please try again.
fa: داده های نامعتبر در فرم وارد شده اند. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Server or form error (Code: 3). Please contact support.
fa: خطای سرور یا فرم (کد: 3). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Account already exists under same username.
fa: حساب از قبل با همان نام کاربری موجود است.

en: System Error (Code: 12). Please contact support.
fa: خطای سیستم (کد: 12). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Server Error (Code: 13). Please contact support.
fa: خطای سرور (کد: 13). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Server Error (Code: 14). Please contact support.
fa: خطای سرور (کد: 14). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: System Error (Code: 15). Please contact support.
fa: خطای سیستم (کد: 15). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Server Error (Code: 16). Please contact support.
fa: خطای سرور (کد: 16). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Server Error (Code: 17). Please contact support.
fa: خطای سرور (کد: 17). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Process Error (Code: 18). Please contact support.
fa: خطای فرآیند (کد: 18). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Process Error (Code: 19). Please contact support.
fa: خطای فرآیند (کد: 19). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Fatal Error (Code: 20). Please contact support.
fa: خطای مهلک (کد: 20). لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Control Panel
fa: صفحه کنترل

en: Sign In to
fa: ورود به سیستم

en: Enter your details below
fa: جزئیات خود را در زیر وارد کنید

en: Loading Dashboard
fa: داشبورد در حال بارگیری است

en: Error: Incorrect Login.
fa: خطا: ورود نادرست.

en: Forgot pwd?
fa: پی وی دی را فراموش کرده اید؟

en: Log in
fa: وارد شدن

en: Don't have an account?
fa: حساب ندارید؟

en: Sign Up
fa: ثبت نام

en: Recover Password
fa: بازیابی رمز عبور

en: Enter your username and instructions will be sent to you.
fa: نام کاربری خود را وارد کنید و دستورالعمل ها برای شما ارسال می شود.

en: Reset
fa: تنظیم مجدد

en: Failed to connect to server. Please check config.
fa: اتصال به سرور ممکن نشد. لطفا پیکربندی را بررسی کنید.

en: Process
fa: روند

en: Search
fa: جستجو کردن

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Result
fa: نتیجه

en: Key
fa: کلید

en: Parent
fa: والدین

en: Invalid data entered in form.
fa: داده های نامعتبر در فرم وارد شده اند.

en: Please try again.
fa: لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Joined
fa: پیوست

en: Update Profile
fa: بروزرسانی پروفایل

en: Error Updating Profile
fa: خطا در به روزرسانی نمایه

en: Register
fa: ثبت نام

en: Sign up for
fa: ثبت نام برای

en: 2 to 28 Letters Only. Apostrophes and hyphens allowed.
fa: فقط 2 تا 28 نامه رسولان و شبكه‌ها مجاز هستند.

en: Invalid Email Address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است

en: 2 to 28 Characters A-Z, 0-9, '-' '.' and '_' Only.
fa: 2 تا 28 شخصیت A-Z ، 0-9 ، '-' '. و فقط.

en: Confirm Pass
fa: پاس را تأیید کنید

en: Already have an account?
fa: قبلاً حساب دارید؟

en: Sign in
fa: ورود

en: Passwords do not match
fa: رمزهای ورود مطابقت ندارند

en: Essentially Off
fa: اساساً خاموش است

en: Low
fa: کم

en: Medium
fa: متوسط

en: High
fa: بالا

en: I'm Under Attack!
fa: من تحت حمله قرار گرفته ام!

en: Flexible
fa: قابل انعطاف

en: Full
fa: پر شده

en: Full (Strict)
fa: کامل (دقیق)

en: Not Provided
fa: ارائه نشده است

en: days
fa: روزها

en: hours
fa: ساعت ها

en: Uptime
fa: وقت تمام وقت

en: All Users
fa: تمام کاربران

en: Admin Only
fa: فقط مدیر

en: SSL Domains
fa: دامنه SSL

en: OUTDATED
fa: منتخب

en: updated
fa: به روز شده

en: Release
fa: رهایی

en: Directories
fa: راهنماها

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: No
fa: نه

en: Yes
fa: آره

en: CHECKING DOMAIN ...
fa: در حال بررسی DOMAIN ...

en: ADDING DOMAIN ...
fa: افزودن DOMAIN ...

en: UPDATING SETTINGS ...
fa: تنظیمات به روزرسانی ...

en: PROCESSING ...
fa: در حال پردازش ...

en: EXPORTING RECORDS ...
fa: گزارش های صادراتی ...

en: UPDATING NS ...
fa: به روز رسانی NS ...

en: IMPORTING RECORDS ...
fa: وارد کردن ثبت ها ...

en: DELETING CLOUDFLARE ...
fa: در حال پخش CLOUDFLARE ...

en: Shortcuts
fa: میانبرها

en: Go to DASHBOARD
fa: به DASHBOARD بروید

en: Go to WEB
fa: به وب بروید

en: Go to DNS
fa: به DNS بروید

en: Go to MAIL
fa: برو به MAIL

en: Go to DATABASE
fa: به DATABASE بروید

en: Go to CRON JOBS
fa: به CRON JOBS بروید

en: Go to BACKUPS
fa: به BACKUPS بروید

en: Go to PROFILE
fa: به PROFILE بروید

en: Display/Close shortcuts
fa: نمایش / بستن میانبرها

en: Add New object
fa: شی جدید اضافه کنید

en: Save Form
fa: ذخیره فرم

en: Exit form
fa: فرم خروج

en: Hide Notifications
fa: پنهان کردن اعلان ها

en: Go back
fa: برگرد

en: No Notifications
fa: بدون اعلان

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Example Plugin
fa: پلاگین مثال

en: This is an example plugin.
fa: این یک افزونه نمونه است.

en: Account Setting
fa: تنظیمات حساب

en: Generate CSR / SSL Cert
fa: تولید گواهی CSR / SSL

en: Country
fa: کشور

en: State / Province
fa: ایالت / استان

en: City / Locality
fa: شهر / محل

en: Organization
fa: سازمان

en: Unit
fa: واحد

en: Minimum 6 Characters: One uppercade letter, lowercase letter and number required.
fa: حداقل 6 شخصیت: یک حرف بزرگ ، نامه کوچک و شماره مورد نیاز.
