Vesta Web Interface - en to el translation catalogue (686 entries)

en: 2 to 28 Characters A-Z, 0-9, '-' '.' and '_' Only.
el: 2 έως 28 χαρακτήρες Α-Ζ, 0-9, '-' '. και μόνο.

en: 2 to 28 Letters Only. Apostrophes and hyphens allowed.
el: 2 έως 28 επιστολές μόνο. Αποστροφές και παύλες επέτρεψαν.

en: 2Checkout.com Inc. (Ohio, USA) is a payment facilitator for goods and services provided by vestacp.com.
el: Η 2Checkout.com Inc. (Ohio, ΗΠΑ) είναι ένας διευκολυντής πληρωμής για αγαθά και υπηρεσίες που παρέχονται από το vestacp.com.

en: ACCOUNTS
el: ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ

en: ADDING DOMAIN ...
el: ΠΡΟΣΘΗΚΗ DOMAIN ...

en: API Key
el: Κλειδί API

en: API Method
el: Μέθοδος API

en: Accept
el: Αποδέχομαι

en: Access Log
el: Αρχείο καταγραφής πρόσβασης

en: Account
el: λογαριασμός

en: Account Details
el: λεπτομέρειες λογαριασμού

en: Account Setting
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Account already exists under same username.
el: Ο λογαριασμός υπάρχει ήδη με το ίδιο όνομα χρήστη.

en: Account has been successfully created!
el: Ο λογαριασμός δημιουργήθηκε με επιτυχία!

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Action
el: Δράση

en: Active
el: Ενεργός

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Account
el: Προσθήκη λογαριασμού

en: Add Accounts
el: Προσθήκη λογαριασμών

en: Add Ban
el: Προσθήκη απαγόρευσης

en: Add Banned IP
el: Προσθέστε απαγορευμένη διεύθυνση IP

en: Add Cron
el: Προσθέστε το Cron

en: Add Cron Job
el: Προσθήκη Cron Job

en: Add DNS
el: Προσθήκη DNS

en: Add DNS Domain
el: Προσθέστε το Domain DNS

en: Add DNS Record
el: Προσθήκη καταγραφής DNS

en: Add Database
el: Προσθήκη βάσης δεδομένων

en: Add Domain
el: Προσθήκη τομέα

en: Add Firewall Rule
el: Προσθήκη του κανόνα του τείχους προστασίας

en: Add IP
el: Προσθέστε IP

en: Add IP Address
el: Προσθέστε τη διεύθυνση IP

en: Add Mail
el: Προσθήκη αλληλογραφίας

en: Add Mail Account
el: Προσθήκη λογαριασμού αλληλογραφίας

en: Add Mail Domain
el: Προσθήκη τομέα αλληλογραφίας

en: Add New object
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου

en: Add One
el: Προσθέστε ένα

en: Add Package
el: Προσθήκη πακέτου

en: Add Record
el: Προσθήκη εγγραφής

en: Add Rule
el: Προσθήκη κανόνα

en: Add User
el: Πρόσθεσε χρήστη

en: Adding & editing custom SSL certificates and backup exclusions does not Work with API key. Features will be disabled.
el: Η προσθήκη και επεξεργασία προσαρμοσμένων πιστοποιητικών SSL και εξαιρέσεων αντιγράφων ασφαλείας δεν λειτουργεί με το κλειδί API. Τα χαρακτηριστικά θα απενεργοποιηθούν.

en: Additional FTP
el: Πρόσθετο FTP

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Admin Only
el: Μόνο διαχειριστής

en: Admin Panel Enabled
el: Πίνακας διαχειριστή είναι ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Advanced Options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Aliases
el: Ψευδώνυμα

en: All Users
el: Ολοι οι χρήστες

en: Already have an account?
el: Έχετε ήδη λογαριασμό?

en: AntiSpam Support
el: Υποστήριξη AntiSpam

en: AntiVirus Support
el: Υποστήριξη AntiVirus

en: Apps
el: Εφαρμογές

en: April
el: Απρίλιος

en: Assigned Domain
el: Αντιστοίχιση τομέα

en: Assigned User
el: Εκχωρημένος χρήστης

en: August
el: Αύγουστος

en: Authentication Enabled
el: Έλεγχος ταυτότητας Ενεργοποιήθηκε

en: Authentication Settings
el: Ρυθμίσεις ελέγχου ταυτότητας

en: Autoreply
el: Αυτόματη απάντηση

en: Autoupdate
el: Αυτόματη ενημέρωση

en: BACKUP
el: ΑΝΤΙΓΡΑΦΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

en: BANDWIDTH
el: ΕΥΡΟΣ ΖΩΝΗΣ

en: Back
el: Πίσω

en: Backed Up
el: Υποστηρίζεται

en: Backend Template
el: Πρότυπο backend

en: Backup
el: Αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup
el: Αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup Exclusions are incompatible with API Key Authentication.
el: Οι εξαιρέσεις αντιγράφων ασφαλείας δεν είναι συμβατές με τον έλεγχο ταυτότητας API.

en: Backup Migration Manager
el: Διαχείριση διαχείρισης αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup Name
el: Όνομα αντιγράφων ασφαλείας

en: Backups
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Backups Enabled
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Ban
el: Απαγόρευση

en: Bandwidth
el: εύρος ζώνης

en: Banlist
el: Λίστα κατάταξης

en: Banned IPs
el: Απαγορευμένα IP

en: Blue
el: Μπλε

en: Browse, copy, edit, view, and retrieve all of your web domain files using fully featured File Manager. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
el: Περιηγηθείτε, αντιγράψτε, επεξεργαστείτε, προβάλετε και ανακτήσετε όλα τα αρχεία του τομέα ιστού χρησιμοποιώντας τον πλήρως εξοπλισμένο Διαχειριστή αρχείων. Αυτή είναι μια εμπορική ενότητα, θα πρέπει να αγοράσετε το κλειδί άδειας χρήσης για να το ενεργοποιήσετε.

en: Buy License $3/Month
el: Αγοράστε Άδεια $ 3 / Μήνα

en: Buy License $5/Month
el: Αγοράστε Άδεια $ 5 / Μήνα

en: Buy Lifetime License $18
el: Αγοράστε άδεια χρήσης διάρκειας 18 δολαρίων

en: Buy Lifetime License $50
el: Αγοράστε Lifetime License $ 50

en: CHECKING DOMAIN ...
el: ΕΛΕΓΧΟΣ DOMAIN ...

en: CIDR format is supported
el: Η μορφή CIDR υποστηρίζεται

en: CPU
el: ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ

en: CREATED
el: Δημιουργήθηκε

en: Character Set
el: Σετ χαρακτήρα

en: Choose whether or not the admin should go to the admin panel or home after login.
el: Επιλέξτε αν ο διαχειριστής θα πρέπει να μεταβεί στον πίνακα διαχειριστή ή στο σπίτι μετά τη σύνδεσή σας.

en: City / Locality
el: Πόλη / Τόπος

en: Client Max Body Size
el: Μέγιστο μέγεθος σώματος πελάτη

en: Cloudflare Account Email Address
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου λογαριασμού Cloudflare

en: Cloudflare Disabled
el: Cloudflare Απενεργοποιημένο

en: Cloudflare Enabled!
el: Cloudflare Ενεργοποιήθηκε!

en: Cloudflare Unavailable
el: Cloudflare Μη διαθέσιμο

en: Comma seperated list of installed plugins.
el: Ο κατάλογος των εγκαταστημένων προσθηκών ξεχωριστά με κόμμα.

en: Command
el: Εντολή

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Compression Level
el: Επίπεδο συμπίεσης

en: Configure
el: Διαμορφώστε

en: Configure Backup
el: Ρύθμιση δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας

en: Configure Backup Exclusions
el: Ρυθμίστε τις εξαιρέσεις αντιγράφων ασφαλείας

en: Configure PHP
el: Ρύθμιση παραμέτρων PHP

en: Configure Restore
el: Ρύθμιση παραμέτρων επαναφοράς

en: Configure Server
el: Ρύθμιση παραμέτρων διακομιστή

en: Confirm
el: Επιβεβαιώνω

en: Confirm Pass
el: Επιβεβαίωση περάσματος

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Control Panel
el: Πίνακας Ελέγχου

en: Control Panel v1
el: Πίνακας ελέγχου v1

en: Country
el: Χώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Cron Enabled
el: Το Cron Ενεργοποιήθηκε

en: Cron Generator
el: Γεννήτρια Cron

en: Current Favicon:
el: Τρέχουσα Favicon:

en: Current Icon:
el: Τρέχουσα Εικονίδιο:

en: Current Logo:
el: Τρέχον λογότυπο:

en: Current Number of Databases
el: Τρέχων αριθμός βάσεων δεδομένων

en: Custom
el: Εθιμο

en: Custom Footer
el: Προσαρμοσμένο υποσέλιδο

en: Custom SSL Certificates are incompatible with API Key Authentication.
el: Τα προσαρμοσμένα πιστοποιητικά SSL δεν είναι συμβατά με τον έλεγχο ταυτότητας API.

en: Custom Theme Colors
el: Προσαρμοσμένα χρώματα θέματος

en: DATABASE
el: ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

en: DATABASES
el: ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

en: DELETING CLOUDFLARE ...
el: Διαγραφή CLOUDFLARE ...

en: DISK
el: ΔΙΣΚΟΣ

en: DKIM Support
el: Υποστήριξη DKIM

en: DNS Cluster
el: DNS συμπλέγματος

en: DNS Enabled
el: Το DNS είναι ενεργοποιημένο

en: DNS Support
el: Υποστήριξη DNS

en: DNS Template
el: Πρότυπο DNS

en: DOMAIN
el: ΤΟΜΕΑ

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Dark
el: Σκοτάδι

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Data
el: Δεδομένα

en: Database
el: Βάση δεδομένων

en: Database Enabled
el: Η βάση δεδομένων είναι ενεργοποιημένη

en: Database Error
el: Σφάλμα βάσης δεδομένων

en: Database Error:
el: Σφάλμα βάσης δεδομένων:

en: Databases
el: Βάσεις δεδομένων

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Day
el: Ημέρα

en: Day of Week
el: Μερα της ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Default Language
el: Προεπιλεγμένη γλώσσα

en: Default Nameservers
el: Προεπιλεγμένοι διακομιστές

en: Default To Admin
el: Προεπιλογή στο διαχειριστή

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Delete Backup
el: Διαγραφή αντιγράφων ασφαλείας

en: Delete Cron Job
el: Διαγραφή εργασίας Cron

en: Delete DNS
el: Διαγραφή DNS

en: Delete DNS Domain
el: Διαγραφή τομέα DNS

en: Delete DNS Record
el: Διαγραφή εγγραφής DNS

en: Delete DNS Record?
el: Διαγραφή της εγγραφής DNS;

en: Delete Database
el: Διαγραφή βάσης δεδομένων

en: Delete Domain
el: Διαγραφή τομέα

en: Delete IP Address
el: Διαγραφή διεύθυνσης IP

en: Delete Mail
el: Διαγραφή αλληλογραφίας

en: Delete Mail Account
el: Διαγραφή λογαριασμού αλληλογραφίας

en: Delete Mail Domain
el: Διαγραφή τομέα αλληλογραφίας

en: Delete Rule
el: Διαγραφή κανόνα

en: Delete Web Domain
el: Διαγραφή τομέα ιστού

en: Delete package:
el: Διαγραφή πακέτου:

en: Descriptor
el: Περιγραφέας

en: Developer
el: Προγραμματιστής

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: Directory
el: Ευρετήριο

en: Disable
el: Καθιστώ ανίκανο

en: Disable
el: Καθιστώ ανίκανο

en: Disable Cloudflare
el: Απενεργοποιήστε το Cloudflare

en: Disable Cron
el: Απενεργοποιήστε το Cron

en: Disabled
el: άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Disk
el: Δίσκος

en: Disk Quota
el: Ποσοστό δίσκου

en: Disk Quota Used
el: Ποσοστό δίσκου που χρησιμοποιείται

en: Disk Space
el: Χώρος στο δισκο

en: Disk Usage
el: Χρήση δίσκου

en: Disk Usage Breakdown
el: Κατανομή χρήσης δίσκου

en: Display Errors
el: Σφάλματα οθόνης

en: Display messages for installation warnings and connection errors.
el: Εμφάνιση μηνυμάτων για προειδοποιήσεις εγκατάστασης και σφάλματα σύνδεσης.

en: Display/Close shortcuts
el: Εμφάνιση / Κλείσιμο συντομεύσεων

en: Domain
el: Τομέα

en: Domain Name
el: Ονομα τομέα

en: Domains
el: Τομείς

en: Don't Store Forwarded Mail
el: Μην αποθηκεύετε το Forwarded Mail

en: Don't have an account?
el: Δεν έχετε λογαριασμό;

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Download Accesslog
el: Κατεβάστε το Accesslog

en: Download Errorlog
el: Κατεβάστε το αρχείο σφάλματος

en: Drop
el: Πτώση

en: EXPORTING RECORDS ...
el: ΕΞΑΓΩΓΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ...

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Cron Job
el: Επεξεργασία εργασίας Cron

en: Edit DNS Domain
el: Επεξεργασία τομέα DNS

en: Edit DNS Record
el: Επεξεργασία εγγραφής DNS

en: Edit Database
el: Επεξεργασία βάσης δεδομένων

en: Edit Firewall Rule
el: Επεξεργασία κανόνα τείχους προστασίας

en: Edit IP Address
el: Επεξεργασία διεύθυνσης IP

en: Edit Mail Account
el: Επεξεργ

en: Edit Mail Domain
el: Επεξεργασία τομέα αλληλογραφίας

en: Edit Package
el: Επεξεργασία πακέτου

en: Edit Panel Settings
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων πίνακα

en: Edit User
el: Επεξεργασία χρήστη

en: Edit Web Domain
el: Επεξεργασία τομέα ιστού

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email Addresses
el: Διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email Addresss
el: Διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable / Disable Sections
el: Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση ενοτήτων

en: Enable Cloudflare
el: Ενεργοποιήστε το Cloudflare

en: Enable Cron
el: Ενεργοποιήστε το Cron

en: Enable Cron Notifications
el: Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων Cron

en: Enabled
el: Ενεργοποιήθηκε

en: Encryption Key 1
el: Κλειδί κρυπτογράφησης 1

en: Encryption Key 2
el: Κλειδί κρυπτογράφησης 2

en: Enter License Key
el: Πληκτρολογήστε το κλειδί άδειας

en: Enter your details below
el: Εισαγάγετε τα στοιχεία σας παρακάτω

en: Enter your username and instructions will be sent to you.
el: Εισαγάγετε το όνομα χρήστη και οι οδηγίες θα σας αποσταλούν.

en: Error Adding Mail Domain
el: Σφάλμα κατά την προσθήκη τομέα αλληλογραφίας

en: Error Creating Web Domain
el: Σφάλμα δημιουργίας τομέα Web

en: Error Deleting Web Domain
el: Σφάλμα κατά την διαγραφή του τομέα Web

en: Error Disabling Notifications
el: Σφάλμα Απενεργοποίηση ειδοποιήσεων

en: Error Enabling Notifications
el: Σφάλμα ενεργοποίησης των ειδοποιήσεων

en: Error Log
el: Αρχείο καταγραφής σφαλμάτων

en: Error Reporting
el: Αναφορά σφαλμάτων

en: Error Updating DNS Domain
el: Σφάλμα κατά την ενημέρωση του τομέα DNS

en: Error Updating DNS Record
el: Σφάλμα στην ενημέρωση της εγγραφής DNS

en: Error Updating IP Address
el: Σφάλμα ενημέρωσης της διεύθυνσης IP

en: Error Updating Mail Account
el: Σφάλμα Ενημέρωση λογαριασμού αλληλογραφίας

en: Error Updating Mail Domain
el: Σφάλμα στην ενημέρωση του τομέα αλληλογραφίας

en: Error Updating Package
el: Σφάλμα στην ενημέρωση του πακέτου

en: Error Updating Profile
el: Σφάλμα ενημέρωσης προφίλ

en: Error Updating Server
el: Σφάλμα στην ενημέρωση του διακομιστή

en: Error Updating Settings
el: Σφάλμα στην ενημέρωση των ρυθμίσεων

en: Error Updating User
el: Σφάλμα ενημέρωσης του χρήστη

en: Error Updating Web Domain
el: Σφάλμα στην ενημέρωση του τομέα Web

en: Error: Incorrect Login.
el: Σφάλμα: Εσφαλμένη σύνδεση.

en: ErrorLog
el: Αρχείο καταγραφής σφαλμάτων

en: Essentially Off
el: Ουσιαστικά απενεργοποιημένος

en: Example Plugin
el: Παράδειγμα προσθήκης

en: Exclusions
el: Εξαιρέσεις

en: Exit form
el: Έξοδος από τη φόρμα

en: Expiration
el: Λήξη

en: Expiration Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: FTP Account
el: Λογαριασμός FTP

en: FTP Client URL
el: Διεύθυνση URL πελάτη FTP

en: Failed to connect to server. Please check config.
el: Απέτυχε η σύνδεση με το διακομιστή. Ελέγξτε το config.

en: Fatal Error (Code: 20). Please contact support.
el: Θανατηφόρο λάθος (κωδικός: 20). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Feature Disabled
el: Η λειτουργία είναι απενεργοποιημένη

en: February
el: Φεβρουάριος

en: File Manager
el: Διαχείριση αρχείων

en: First Name
el: Ονομα

en: Flexible
el: Εύκαμπτος

en: Footer Text
el: Υποσέλιδο κείμενο

en: Forgot pwd?
el: Ξεχάσατε το pwd;

en: Forward To
el: Προώθηση προς

en: Frequency
el: Συχνότητα

en: Friday
el: Παρασκευή

en: From Address
el: Από τη διεύθυνση

en: From Name
el: Από όνομα

en: Full
el: Γεμάτος

en: Full (Strict)
el: Πλήρης (αυστηρή)

en: GZip Compression Level
el: Επίπεδο συμπίεσης GZip

en: Generate
el: Παράγω

en: Generate CSR
el: Δημιουργήστε CSR

en: Generate CSR / SSL Cert
el: Δημιουργία CSR / SSL Cert

en: Get Premium License
el: Αποκτήστε την Άδεια Premium

en: Go back
el: Πήγαινε πίσω

en: Go to BACKUPS
el: Πηγαίνετε στο BACKUPS

en: Go to CRON JOBS
el: Πηγαίνετε στο CRON JOBS

en: Go to DASHBOARD
el: Πηγαίνετε στο DASHBOARD

en: Go to DATABASE
el: Πηγαίνετε στο DATABASE

en: Go to DNS
el: Μεταβείτε στο DNS

en: Go to MAIL
el: Πηγαίνετε στο MAIL

en: Go to PROFILE
el: Πήγαινε στο προφίλ

en: Go to WEB
el: Πηγαίνετε στο WEB

en: Google Analytics ID
el: Αναγνωριστικό Google Analytics

en: Graphs
el: Γραφικές παραστάσεις

en: Hide Notifications
el: Απόκρυψη ειδοποιήσεων

en: High
el: Υψηλός

en: Home
el: Σπίτι

en: Host
el: Πλήθος

en: Host Dashboard
el: Πίνακας ελέγχου κεντρικού υπολογιστή

en: Hostname
el: Όνομα κεντρικού υπολογιστή

en: Hosts
el: Οικοδεσπότες

en: Hour
el: Ωρα

en: Hourly
el: Ωριαίος

en: I'm Under Attack!
el: Είμαι κάτω από την επίθεση!

en: IMPORTING RECORDS ...
el: ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ...

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: IP Addresses
el: Διευθύνσεις IP

en: IP or Value
el: IP ή Value

en: In Megabytes
el: Σε Megabytes

en: Includes folder has not been secured
el: Περιλαμβάνει φάκελο που δεν έχει εξασφαλιστεί

en: Interactive Timeout
el: Διαδραστικό χρονικό όριο

en: Interakt API Key
el: Κλειδί API Interakt

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Invalid Email Address
el: Μη έγκυρη διεύθυνση e-mail

en: Invalid data entered in form.
el: Μη έγκυρα δεδομένα που έχουν εισαχθεί στη φόρμα.

en: Invalid data entered in form. Please try again.
el: Μη έγκυρα δεδομένα που έχουν εισαχθεί στη φόρμα. ΠΑΡΑΚΑΛΩ προσπαθησε ξανα.

en: Issuer
el: Εκδότης

en: January
el: Ιανουάριος

en: Job
el: Δουλειά

en: Joined
el: Εντάχθηκαν

en: July
el: Ιούλιος

en: June
el: Ιούνιος

en: Key
el: Κλειδί

en: Language
el: Γλώσσα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Leave blank for default or enter 'disabled' to disable.
el: Αφήστε κενό για προεπιλογή ή πληκτρολογήστε 'disabled' για απενεργοποίηση.

en: Leave blank or enter 'disabled' to disable.
el: Αφήστε κενό ή πληκτρολογήστε 'disabled' για απενεργοποίηση.

en: Let's Encrypt Support
el: Ας κρυπτογραφήσουμε την υποστήριξη

en: License Key
el: Κλειδί άδειας χρήσης

en: Link to Old CP Enabled
el: Η σύνδεση στο παλιό CP είναι ενεργοποιημένη

en: List
el: Λίστα

en: List Accounts
el: Λίστα Λογαριασμών

en: List Records
el: Λίστα εγγραφών

en: Load Average:
el: Μέσος όρος φόρτωσης:

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Loading Dashboard
el: Φόρτωση πίνακα ελέγχου

en: Local Backup
el: Τοπική δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Log
el: Κούτσουρο

en: Log in
el: Σύνδεση

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Login
el: Σύνδεση

en: Login as
el: Σύνδεση ως

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Low
el: Χαμηλός

en: MAIL
el: ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ

en: Mail
el: Ταχυδρομείο

en: Mail Accounts
el: Λογαριασμούς αλληλογραφίας

en: Mail Data
el: Στοιχεία αλληλογραφίας

en: Mail Domains
el: Τομείς αλληλογραφίας

en: Mail Enabled
el: Η αλληλογραφία είναι ενεργοποιημένη

en: Mail Method
el: Μέθοδος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Mail Server
el: Διακομιστή αλληλογραφίας

en: Mail Support
el: Υποστήριξη ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Manage
el: Διαχειρίζονται

en: Manage Backups
el: Διαχείριση των αντιγράφων ασφαλείας

en: Manage Cron Jobs
el: Διαχείριση εργασιών Cron

en: Manage DNS
el: Διαχειριστείτε το DNS

en: Manage DNS Domain
el: Διαχείριση του Domain DNS

en: Manage DNS Domains
el: Διαχείριση DNS τομέων

en: Manage Databases
el: Διαχείριση Βάσεων Δεδομένων

en: Manage Fail2Ban
el: Διαχείριση του Fail2Ban

en: Manage Firewall
el: Διαχειριστείτε το τείχος προστασίας

en: Manage IP Addresses
el: Διαχείριση διευθύνσεων IP

en: Manage Mail Accounts
el: Διαχείριση λογαριασμών αλληλογραφίας

en: Manage Mail Domains
el: Διαχείριση τομέων αλληλογραφίας

en: Manage Packages
el: Διαχείριση πακέτων

en: Manage Users
el: Διαχείριση χρηστών

en: Manage Web Domains
el: Διαχείριση διαδικτυακών τομέων

en: March
el: Μάρτιος

en: Max Allowed Packet
el: Μέγιστο επιτρεπόμενο πακέτο

en: Max Connections
el: Μέγιστες συνδέσεις

en: Max Execution Time
el: Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης

en: Max Input Time
el: Μέγιστος χρόνος εισόδου

en: Max Length 16 Characters Including Prefix
el: Μέγιστο μήκος 16 χαρακτήρες συμπεριλαμβανομένου του προθέματος

en: Max User Connections
el: Μέγιστες συνδέσεις χρηστών

en: Maximum Number of Databases
el: Μέγιστος αριθμός βάσεων δεδομένων

en: May
el: Ενδέχεται

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Memory
el: Μνήμη

en: Memory Limit
el: Όριο μνήμης

en: Message
el: Μήνυμα

en: Minimum 6 Characters: One uppercade letter, lowercase letter and number required.
el: Ελάχιστο 6 χαρακτήρες: Ένα επάνω γράμμα, μικρό γράμμα και αριθμός που απαιτείται.

en: Minute
el: Λεπτό

en: Minutes
el: Λεπτά

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Month
el: Μήνας

en: Monthly
el: Μηνιαίο

en: My Account
el: Ο λογαριασμός μου

en: MySQL Server Failed To Connect
el: Ο διακομιστής MySQL απέτυχε να συνδεθεί

en: MySQL Support
el: Υποστήριξη MySQL

en: N/A
el: N / A

en: Name
el: Ονομα

en: Nameservers
el: Όνομα διακομιστή

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Netmask
el: Μάσκα δικτύου

en: Network
el: Δίκτυο

en: New Favicon:
el: Νέο Favicon:

en: New Icon:
el: Νέα εικονίδια:

en: New Logo:
el: Νέο λογότυπο:

en: No
el: Οχι

en: No Authentication
el: Δεν υπάρχει έλεγχος ταυτότητας

en: No Encryption
el: Δεν υπάρχει κρυπτογράφηση

en: No Notifications
el: Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις

en: None
el: Κανένας

en: Normal Password
el: Κανονικός κωδικός πρόσβασης

en: Not After
el: Όχι μετά

en: Not Backed Up
el: Δεν υποστηρίχθηκε

en: Not Before
el: ΟΧΙ πριν

en: Not Provided
el: Δεν παρέχεται

en: Notification System Disabled. Please enable the notification system from the VWI settings menu to send notifications.
el: Το σύστημα ειδοποίησης είναι απενεργοποιημένο. Ενεργοποιήστε το σύστημα ειδοποιήσεων από το μενού ρυθμίσεων VWI για να στείλετε ειδοποιήσεις.

en: Notification System Enabled
el: Το σύστημα ειδοποίησης είναι ενεργοποιημένο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: November
el: Νοέμβριος

en: OUTDATED
el: ΑΠΑΡΧΑΙΩΜΕΝΟΣ

en: October
el: Οκτώβριος

en: Off
el: Μακριά από

en: On
el: Επί

en: One Or More Email Addresses
el: Μία ή περισσότερες διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: One or more email addresses
el: Μία ή περισσότερες διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Optional
el: Προαιρετικός

en: Optional Integrations
el: Προαιρετικές ενοποιήσεις

en: Optional Links
el: Προαιρετικοί σύνδεσμοι

en: Orange
el: Πορτοκάλι

en: Order
el: Σειρά

en: Organization
el: Οργάνωση

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: PHP Mail Enabled
el: Το PHP Mail Ενεργοποιήθηκε

en: PROCESSING ...
el: ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ...

en: Package
el: Πακέτο

en: Package Name
el: Ονομα πακέτου

en: Packages
el: Πακέτα

en: Packages are incompatible with API Key Authentication.
el: Τα πακέτα δεν είναι συμβατά με τον έλεγχο ταυτότητας API Key.

en: Parent
el: Μητρική εταιρεία

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Passwords do not match
el: Οι κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν

en: Path
el: Μονοπάτι

en: Per Domain
el: Ανά τομέα

en: Plan
el: Σχέδιο

en: Please confirm action.
el: Επιβεβαιώστε την ενέργεια.

en: Please fill out all sections of the form.
el: Συμπληρώστε όλες τις ενότητες της φόρμας.

en: Please try again later or contact support.
el: Δοκιμάστε ξανά αργότερα ή επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Please try again or contact support.
el: Δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Please try again.
el: ΠΑΡΑΚΑΛΩ προσπαθησε ξανα.

en: Plugin installation will run in background.
el: Η εγκατάσταση του plugin θα εκτελεστεί στο παρασκήνιο.

en: Port
el: Λιμάνι

en: Post Max Size
el: Δημοσίευση μέγιστου μεγέθους

en: PostgreSQL Support
el: Υποστήριξη PostgreSQL

en: Primary Color (Header, Active Buttons / Text, Etc.)
el: Πρωτεύον χρώμα (κεφαλίδα, ενεργά κουμπιά / κείμενο κ.λπ.)

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Process
el: Επεξεργάζομαι, διαδικασία

en: Process Error (Code: 18). Please contact support.
el: Σφάλμα διαδικασίας (Κωδικός: 18). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Process Error (Code: 19). Please contact support.
el: Σφάλμα διαδικασίας (Κωδικός: 19). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Profile Page Enabled
el: Η σελίδα προφίλ είναι ενεργοποιημένη

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Proxy
el: Πληρεξούσιο

en: Proxy Connect Timeout
el: Διακοπή σύνδεσης μεσολάβησης

en: Proxy Extensions
el: Επεκτάσεις μεσολάβησης

en: Proxy Read Timeout
el: Διακοπή ανάγνωσης μεσολάβησης

en: Proxy Send Timeout
el: Διαγραφή ώρας αποστολής μεσολάβησης

en: Proxy Server
el: Διακομιστή μεσολάβησης

en: Proxy Support
el: Υποστήριξη μεσολάβησης

en: Proxy Template
el: Πρότυπο διακομιστή μεσολάβησης

en: Pub Key
el: Πλήκτρο Pub

en: Purple
el: Μωβ

en: Quota
el: Ποσοστό

en: RECORD
el: ΡΕΚΟΡ

en: RECORDS
el: ΕΓΓΡΑΦΕΣ

en: RRD Graphs
el: RRD Γραφήματα

en: Ranges are acceptable
el: Οι περιοχές είναι αποδεκτές

en: Rebuild Account
el: Επανακατασκευή λογαριασμού

en: Rebuild Cron
el: Ανακατασκευή του Cron

en: Rebuild DB
el: Ανακατασκευή DB

en: Rebuild DNS
el: Επανακατασκευή DNS

en: Rebuild Mail
el: Ανακατασκευή αλληλογραφίας

en: Rebuild Web
el: Ανακατασκευή ιστού

en: Recommended 134x24px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
el: Συνιστάται 134x24px .png ή .gif. (.png, .gif, .jpg και .jpeg επιτρέπονται έως και 1MB.)

en: Recommended 32x32px .ico
el: Συνιστώμενη 32x32px .ico

en: Recommended 40x40px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
el: Συνιστάται 40x40px .png ή .gif. (.png, .gif, .jpg και .jpeg επιτρέπονται έως και 1MB.)

en: Record
el: Ρεκόρ

en: Records
el: Εγγραφές

en: Recover Password
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Register
el: Κανω ΕΓΓΡΑΦΗ

en: Registrations Enabled
el: Οι εγγραφές είναι ενεργοποιημένες

en: Release
el: Ελευθέρωση

en: Remove One
el: Αφαιρέστε ένα

en: Reseller Role
el: Ρόλος μεταπωλητών

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Reset to Defaults
el: Επαναφορά στα προεπιλεγμένα

en: Restart
el: Επανεκκίνηση

en: Restart System?
el: Επανεκκίνηση συστήματος;

en: Restore
el: Επαναφέρω

en: Restore All
el: Επαναφορά όλων

en: Restore Scheduled!
el: Επαναφορά προγραμματισμένων!

en: Restrict users so that they cannot use SSH and access only their home directory. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
el: Περιορίστε τους χρήστες ώστε να μην μπορούν να χρησιμοποιήσουν το SSH και να έχουν πρόσβαση μόνο στον οικείο κατάλογό τους. Αυτή είναι μια εμπορική ενότητα, θα πρέπει να αγοράσετε το κλειδί άδειας χρήσης για να το ενεργοποιήσετε.

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Rule
el: Κανόνας

en: Rules
el: Κανόνες

en: Run Command
el: Εκτελέστε εντολή

en: Runtime
el: Χρόνος εκτέλεσης

en: SMTP Encryption
el: Κρυπτογράφηση SMTP

en: SMTP Host
el: Host SMTP

en: SMTP Password
el: Κωδικός πρόσβασης SMTP

en: SMTP Port
el: Θύρα SMTP

en: SMTP Username
el: Όνομα χρήστη SMTP

en: SOA (Start of Authority)
el: SOA (Έναρξη Αρχής)

en: SSH Access
el: Πρόσβαση SSH

en: SSL Certificate
el: Πιστοποιητικό SSL

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
el: Αρχή Πιστοποίησης SSL / Ενδιάμεση

en: SSL Directory
el: Κατάλογος SSL

en: SSL Key
el: Κλειδί SSL

en: SSL Setting
el: Ρύθμιση SSL

en: SSL Support
el: Υποστήριξη SSL

en: STATUS
el: ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

en: SUSPENDED
el: ΑΝΑΣΤΑΛΕΙ

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save Form
el: Αποθήκευση φόρμας

en: Schedule
el: Πρόγραμμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search Results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Search...
el: Αναζήτηση...

en: Secondary Color (Buttons / Text)
el: Δευτερεύον χρώμα (κουμπιά / κείμενο)

en: Security Level
el: Επίπεδο ασφαλείας

en: Send Credentials To Email
el: Αποστολή διαπιστευτηρίων στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

en: Send FTP Credentials to Email:
el: Στείλτε τα διαπιστευτήρια FTP στο Email:

en: Send Notification
el: Αποστολή ειδοποίησης

en: Send Notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων

en: Send Timeout
el: Διάρκεια αποστολής

en: Send To:
el: Στέλνω σε:

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: Serial
el: Κατα συρροη

en: Server
el: Υπηρέτης

en: Server Configuration
el: Διαμόρφωση διακομιστή

en: Server Error (Code: 13). Please contact support.
el: Σφάλμα διακομιστή (Κωδικός: 13). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Server Error (Code: 14). Please contact support.
el: Σφάλμα διακομιστή (Κωδικός: 14). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Server Error (Code: 16). Please contact support.
el: Σφάλμα διακομιστή (Κωδικός: 16). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Server Error (Code: 17). Please contact support.
el: Σφάλμα διακομιστή (Κωδικός: 17). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Server Status
el: Κατάσταση διακομιστή

en: Server Timezone
el: Χρονική ζώνη διακομιστή

en: Server or form error (Code: 3). Please contact support.
el: Σφάλμα διακομιστή ή φόρμας (Κωδικός: 3). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Shared
el: Κοινόχρηστο

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Show
el: προβολή

en: Sign In to
el: Εγγραφή στο

en: Sign Up
el: Εγγραφείτε

en: Sign in
el: Συνδεθείτε

en: Sign up for
el: Εγγραφείτε

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Site Name
el: Ονομα ιστοσελίδας

en: Size
el: Μέγεθος

en: Softaculous
el: Ομορφιά

en: Softaculous Enabled
el: Softaculous Ενεργοποιήθηκε

en: Softaculous is a great Auto Installer having 426 great scripts, 1115 PHP Classes and we are still adding more. Softaculous is ideal for Web Hosting companies and it could give a significant boost to your sales. These scripts cover most of the uses a customer could ever have. We have covered a wide array of Categories so that everyone could find the required script one would need to power their Web Site.
el: Ο Softaculous είναι ένας μεγάλος τεχνικός εγκατάστασης με 426 εξαιρετικά σενάρια, 1115 τάξεις PHP και προσθέτουμε ακόμα περισσότερα. Το Softaculous είναι ιδανικό για εταιρείες Web Hosting και θα μπορούσε να δώσει σημαντική ώθηση στις πωλήσεις σας. Αυτά τα σενάρια καλύπτουν τις περισσότερες χρήσεις που μπορεί να έχει ένας πελάτης. Έχουμε καλύψει ένα ευρύ φάσμα κατηγοριών έτσι ώστε όλοι να βρουν το απαιτούμενο σενάριο που θα χρειαζόταν για να τροφοδοτήσουν την ιστοσελίδα τους.

en: Start
el: Αρχή

en: State / Province
el: Κράτος / Επαρχία

en: Statistics
el: Στατιστική

en: Statistics Authorization
el: Στατιστική Εξουσιοδότηση

en: Stats
el: Στατιστικά στοιχεία

en: Status
el: Κατάσταση

en: Stop
el: Να σταματήσει

en: Subject
el: Θέμα

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Successfully Created!
el: Δημιουργήθηκε με επιτυχία!

en: Successfully Deleted!
el: Διαγράφηκε με επιτυχία!

en: Successfully Updated!
el: Αναβαθμίστηκε με επιτυχία!

en: Successfully updated!
el: Αναβαθμίστηκε με επιτυχία!

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Support URL
el: URL υποστήριξης

en: Suspend
el: Αναστέλλω

en: Suspend Cron Job
el: Αναστολή της εργασίας Cron

en: Suspend DNS Domain
el: Αναστολή του τομέα DNS

en: Suspend Database
el: Αναστολή βάσης δεδομένων

en: Suspend Mail Account
el: Αναστολή λογαριασμού αλληλογραφίας

en: Suspend Mail Domain
el: Αναστολή του τομέα αλληλογραφίας

en: Suspend Rule
el: Αναστολή κανόνα

en: Suspend Web Domain
el: Αναστολή Διαδικτύου

en: Suspended
el: Ανασταλεί

en: System Error (Code: 12). Please contact support.
el: Σφάλμα συστήματος (Κωδικός: 12). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: System Error (Code: 15). Please contact support.
el: Σφάλμα συστήματος (Κωδικός: 15). Επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: TTL (Time To Live)
el: TTL (Ώρα να ζουν)

en: TTL (Time-To-Live)
el: TTL (Χρόνος Ζωής)

en: Template
el: Πρότυπο

en: Theme
el: Θέμα

en: This is an example plugin.
el: Αυτό είναι ένα plugin παράδειγμα.

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Time
el: χρόνος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Title
el: Τίτλος

en: Total Disk Space
el: Συνολικός χώρος στο δίσκο

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Type
el: Τύπος

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
el: Πληκτρολογήστε το όνομα καταλόγου, ένα ανά γραμμή. Για να εξαιρέσετε όλα τα dirs χρήση *

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.com:info:support:postmaster
el: Πληκτρολογήστε το όνομα τομέα, ένα ανά γραμμή. Για να αποκλείσετε όλους τους τομείς χρησιμοποιήστε το *. Για να αποκλείσετε συγκεκριμένους λογαριασμούς, χρησιμοποιήστε την ακόλουθη μορφή: domain.com:info:support:postmaster

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific directories use the following format: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp
el: Πληκτρολογήστε το όνομα τομέα, ένα ανά γραμμή. Για να αποκλείσετε όλους τους τομείς χρησιμοποιήστε το *. Για να αποκλείσετε συγκεκριμένους καταλόγους, χρησιμοποιήστε την ακόλουθη μορφή: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
el: Πληκτρολογήστε πλήρες όνομα βάσης δεδομένων, ένα ανά γραμμή. Για να αποκλείσετε όλες τις βάσεις δεδομένων, χρησιμοποιήστε το *

en: UPDATING NS ...
el: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ NS ...

en: UPDATING SETTINGS ...
el: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ...

en: USER
el: ΧΡΗΣΤΗΣ

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Unit
el: Μονάδα

en: Unlimited
el: Απεριόριστος

en: Unsuspend
el: Αποσυνδέστε

en: Unsuspend Cron Job
el: Απενεργοποιήστε την εργασία Cron

en: Unsuspend DNS Domain
el: Ακύρωση του DNS Domain

en: Unsuspend Database
el: Αποσύνδεση βάσης δεδομένων

en: Unsuspend Mail Account
el: Ακύρωση του λογαριασμού αλληλογραφίας

en: Unsuspend Mail Domain
el: Αποσύνδεση τομέα αλληλογραφίας

en: Unsuspend Rule
el: Διαγράψτε τον κανόνα

en: Unsuspend Web Domain
el: Αποσυνδέστε το Web Domain

en: Update
el: Εκσυγχρονίζω

en: Update Account
el: Αναβάθμιση λογαριασμού

en: Update All
el: Ενημέρωση όλων

en: Update Counters
el: Ενημέρωση μετρητών

en: Update Cron
el: Ενημερώστε το Cron

en: Update Database
el: Ενημέρωση βάσης δεδομένων

en: Update Domain
el: Ενημέρωση τομέα

en: Update IP
el: Ενημέρωση IP

en: Update Package
el: Ενημέρωση πακέτου

en: Update Profile
el: Ανανέωση προφίλ

en: Update Record
el: Ενημέρωση εγγραφής

en: Update Rule
el: Ενημέρωση κανόνα

en: Update Settings
el: Ρυθμίσεις ενημέρωσης

en: Update User
el: Ενημέρωση χρήστη

en: Updates
el: Ενημερώσεις

en: Upload Max Filesize
el: Μεταφορτώστε το μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Uptime
el: Ώρα λειτουργίας

en: Uptime:
el: Ώρα λειτουργίας:

en: Use Domain Hostname
el: Χρησιμοποιήστε το όνομα κεντρικού υπολογιστή τομέα

en: Use Local-Part
el: Χρησιμοποιήστε το τοπικό μέρος

en: Use Server Hostname
el: Χρησιμοποιήστε το όνομα κεντρικού υπολογιστή διακομιστή

en: User
el: Χρήστης

en: User Dir
el: Διεύθυνση χρήστη

en: User Directories
el: Κατάλογοι χρηστών

en: User Log
el: Εγγραφή χρήστη

en: User Stats
el: Στατιστικά χρηστών

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username / Password
el: Ονομα χρήστη κωδικός

en: Users
el: Χρήστες

en: VESTA
el: ΕΣΤΙΑ

en: VWI Branding in Footer
el: VWI Branding στο υποσέλιδο

en: Value
el: αξία

en: Version
el: Εκδοχή

en: Vesta API Key
el: Κλειδί API Vesta

en: Vesta Admin Password
el: Κωδικός πρόσβασης διαχειριστή Vesta

en: Vesta Admin Username
el: Vesta Admin Όνομα χρήστη

en: Vesta Control Panel Plugins
el: Εξαρτήματα του πίνακα ελέγχου Vesta

en: Vesta Host Address
el: Διεύθυνση υποδοχής Vesta

en: VestaCP Host URL or IP Address
el: Διεύθυνση URL υποδοχής VestaCP ή διεύθυνση IP

en: View Configuration / MySQL
el: Προβολή διαμόρφωσης / MySQL

en: View Configuration / NGINX
el: Προβολή διαμόρφωσης / NGINX

en: View Configuration / PHP
el: Προβολή διαμόρφωσης / PHP

en: View Logs
el: Προβολή αρχείων καταγραφής

en: View Stats
el: Προβολή στατιστικών στοιχείων

en: WEB
el: ΙΣΤΟΣ

en: Wait Timeout
el: Περιμένετε Timeout

en: Warnings Enabled
el: Οι προειδοποιήσεις είναι ενεργοποιημένες

en: Web
el: Ιστός

en: Web
el: Ιστός

en: Web Data
el: Δεδομένα ιστού

en: Web Domains
el: Τομείς ιστού

en: Web Enabled
el: Web Ενεργοποιημένη

en: Web Statistics
el: Στατιστικά Web

en: Web Template
el: Πρότυπο ιστού

en: Webmail URL
el: Διεύθυνση Webmail

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Weekly
el: Εβδομαδιαίος

en: Worker Connections
el: Συνδέσεις Εργαζομένων

en: Worker Processes
el: Εργασιακές διεργασίες

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: Yes, delete it!
el: Ναι, διαγράψτε το!

en: You won't be able to revert this!
el: Δεν θα μπορείτε να το επαναφέρετε αυτό!

en: auth method
el: auth μέθοδο

en: ban for IP
el: απαγόρευση για IP

en: by Carter Roeser
el: από τον Carter Roeser

en: days
el: ημέρες

en: every
el: κάθε

en: every day
el: κάθε μέρα

en: every even day
el: κάθε μέρα

en: every even month
el: κάθε μήνα

en: every hour
el: κάθε ώρα

en: every minute
el: κάθε λεπτό

en: every month
el: κάθε μήνα

en: every odd day
el: κάθε περίεργη μέρα

en: every odd month
el: κάθε περίεργο μήνα

en: every two hours
el: κάθε δύο ώρες

en: every two minutes
el: κάθε δύο λεπτά

en: hours
el: ώρες

en: port
el: Λιμάνι

en: security
el: ασφάλεια

en: updated
el: ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟ

en: weekdays (5 days)
el: καθημερινές (5 ημέρες)

en: weekend (2 days)
el: Σαββατοκύριακο (2 ημέρες)
