Vesta Web Interface - en to pl translation catalogue (703 entries)

en: 2 to 28 Characters A-Z, 0-9, '-' '.' and '_' Only.
pl: 2 do 28 znaków A-Z, 0-9, „-” „.” i tylko.

en: 2 to 28 Letters Only. Apostrophes and hyphens allowed.
pl: Tylko od 2 do 28 liter. Dozwolone apostrofy i łączniki.

en: 2Checkout.com Inc. (Ohio, USA) is a payment facilitator for goods and services provided by vestacp.com.
pl: 2Checkout.com Inc. (Ohio, USA) jest narzędziem ułatwiającym płatności za towary i usługi świadczone przez vestacp.com.

en: ACCOUNTS
pl: RACHUNKI

en: ADDING DOMAIN ...
pl: DODAWANIE DOMENY ...

en: ALIASES
pl: SKRÓTY

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Method
pl: Metoda API

en: Accept
pl: Zaakceptować

en: Access Log
pl: Dziennik dostępu

en: Account
pl: Konto

en: Account Details
pl: Szczegóły Konta

en: Account Setting
pl: Ustawienia konta

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Account already exists under same username.
pl: Konto już istnieje pod tą samą nazwą użytkownika.

en: Account has been successfully created!
pl: Konto zostało pomyślnie utworzone!

en: Accounts
pl: Konta

en: Action
pl: Akcja

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Account
pl: Dodaj konto

en: Add Accounts
pl: Dodaj konta

en: Add Ban
pl: Dodaj Ban

en: Add Banned IP
pl: Dodaj zbanowany adres IP

en: Add Cron
pl: Dodaj Crona

en: Add Cron Job
pl: Dodaj zadanie Crona

en: Add DNS
pl: Dodaj DNS

en: Add DNS Domain
pl: Dodaj domenę DNS

en: Add DNS Record
pl: Dodaj rekord DNS

en: Add Database
pl: Dodaj bazę danych

en: Add Domain
pl: Dodaj domenę

en: Add Firewall Rule
pl: Dodaj regułę zapory

en: Add IP
pl: Dodaj adres IP

en: Add IP Address
pl: Dodaj adres IP

en: Add Mail
pl: Dodaj pocztę

en: Add Mail Account
pl: Dodaj konto pocztowe

en: Add Mail Domain
pl: Dodaj domenę poczty

en: Add New object
pl: Dodaj nowy obiekt

en: Add One
pl: Dodaj jeden

en: Add Package
pl: Dodaj pakiet

en: Add Record
pl: Dodaj rekord

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Adding & editing custom SSL certificates and backup exclusions does not Work with API key. Features will be disabled.
pl: Dodawanie i edycja niestandardowych certyfikatów SSL i wykluczeń kopii zapasowych nie działa z kluczem API. Funkcje zostaną wyłączone.

en: Additional FTP
pl: Dodatkowy FTP

en: Address
pl: Adres

en: Admin Only
pl: Tylko administrator

en: Admin Panel Enabled
pl: Panel administracyjny włączony

en: Administration
pl: Podawanie

en: Advanced Options
pl: Zaawansowane opcje

en: Aliases
pl: Skróty

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Already have an account?
pl: Posiadasz już konto?

en: AntiSpam Support
pl: Wsparcie antyspamowe

en: AntiVirus Support
pl: Wsparcie antywirusowe

en: Antispam
pl: Anty spam

en: Antivirus
pl: Antywirusowe

en: Apps
pl: Aplikacje

en: April
pl: kwiecień

en: Assigned Domain
pl: Przypisana domena

en: Assigned User
pl: Przypisany użytkownik

en: August
pl: sierpień

en: Authentication Enabled
pl: Uwierzytelnianie włączone

en: Authentication Settings
pl: Ustawienia uwierzytelnienia

en: Autoreply
pl: Automatyczna odpowiedź

en: Autoupdate
pl: Automatyczna aktualizacja

en: BACKUP
pl: UTWORZYĆ KOPIĘ ZAPASOWĄ

en: BACKUPS
pl: Kopie zapasowe

en: BANDWIDTH
pl: PASMO

en: Back
pl: Plecy

en: Backed Up
pl: Kopia zapasowa

en: Backend Server
pl: Serwer zaplecza

en: Backend Template
pl: Szablon zaplecza

en: Backup
pl: Utworzyć kopię zapasową

en: Backup
pl: Utworzyć kopię zapasową

en: Backup Exclusions are incompatible with API Key Authentication.
pl: Wykluczenia kopii zapasowych są niezgodne z uwierzytelnianiem klucza API.

en: Backup Name
pl: Nazwa kopii zapasowej

en: Backup Scheduled!
pl: Zaplanowano tworzenie kopii zapasowych!

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Backups Enabled
pl: Kopie zapasowe włączone

en: Ban
pl: Zakaz

en: Bandwidth
pl: Pasmo

en: Banned IPs
pl: Zablokowane adresy IP

en: Blue
pl: niebieski

en: Browse, copy, edit, view, and retrieve all of your web domain files using fully featured File Manager. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
pl: Przeglądaj, kopiuj, edytuj, przeglądaj i pobieraj wszystkie pliki domeny internetowej przy użyciu w pełni funkcjonalnego Menedżera plików. Jest to moduł komercyjny. Aby go włączyć, musisz kupić klucz licencyjny.

en: Buy License $3/Month
pl: Kup licencję 3 USD / miesiąc

en: Buy License $5/Month
pl: Kup licencję 5 USD / miesiąc

en: Buy Lifetime License $18
pl: Kup dożywotnią licencję 18 USD

en: Buy Lifetime License $50
pl: Kup dożywotnią licencję 50 USD

en: CHECKING DOMAIN ...
pl: SPRAWDZANIE DOMENY ...

en: CIDR format is supported
pl: Obsługiwany jest format CIDR

en: CPU
pl: procesor

en: CREATED
pl: UTWORZONY

en: CatchAll
pl: Złap wszystkie

en: Character Set
pl: Zestaw znaków

en: Choose whether or not the admin should go to the admin panel or home after login.
pl: Wybierz, czy administrator powinien przejść do panelu administracyjnego lub strony głównej po zalogowaniu.

en: City / Locality
pl: Miasto / miejscowość

en: Client Max Body Size
pl: Maksymalny rozmiar ciała klienta

en: Cloudflare API Key
pl: Klucz API Cloudflare

en: Cloudflare Account Email Address
pl: Adres e-mail konta Cloudflare

en: Cloudflare Disabled
pl: Cloudflare wyłączone

en: Cloudflare Disabled!
pl: Cloudflare wyłączone!

en: Cloudflare Enabled!
pl: Cloudflare włączony!

en: Cloudflare Level
pl: Poziom Cloudflare

en: Cloudflare Support
pl: Obsługa Cloudflare

en: Cloudflare Unavailable
pl: Cloudflare Niedostępne

en: Comma seperated list of installed plugins.
pl: Rozdzielona przecinkami lista zainstalowanych wtyczek.

en: Command
pl: Komenda

en: Comment
pl: Komentarz

en: Compression Level
pl: Poziom kompresji

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Configure Backup
pl: Skonfiguruj kopię zapasową

en: Configure Backup Exclusions
pl: Skonfiguruj wykluczenia kopii zapasowych

en: Configure PHP
pl: Skonfiguruj PHP

en: Configure Restore
pl: Skonfiguruj przywracanie

en: Configure Server
pl: Skonfiguruj serwer

en: Confirm
pl: Potwierdzać

en: Confirm Pass
pl: Potwerdź hasło

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Control Panel
pl: Panel sterowania

en: Control Panel v1
pl: Panel sterowania v1

en: Country
pl: Kraj

en: Created
pl: Utworzony

en: Cron Enabled
pl: Cron włączony

en: Cron Generator
pl: Generator Cron

en: Current Favicon:
pl: Aktualny Favicon:

en: Current Icon:
pl: Aktualna ikona:

en: Current Logo:
pl: Aktualne logo:

en: Current Number of Databases
pl: Aktualna liczba baz danych

en: Custom
pl: Zwyczaj

en: Custom Footer
pl: Niestandardowa stopka

en: Custom SSL Certificates are incompatible with API Key Authentication.
pl: Niestandardowe certyfikaty SSL są niezgodne z uwierzytelnianiem klucza API.

en: Custom Theme Colors
pl: Niestandardowe kolory motywów

en: DATABASE
pl: BAZA DANYCH

en: DATABASES
pl: BAZY DANYCH

en: DELETING CLOUDFLARE ...
pl: USUWANIE CHMURY ...

en: DISK
pl: DYSK

en: DKIM Support
pl: Wsparcie DKIM

en: DNS Cluster
pl: Klaster DNS

en: DNS Domains
pl: Domeny DNS

en: DNS Enabled
pl: DNS włączony

en: DNS Records
pl: Rekordy DNS

en: DNS Server
pl: Serwer DNS

en: DNS Support
pl: Obsługa DNS

en: DNS Template
pl: Szablon DNS

en: DOMAIN
pl: DOMENA

en: DOMAINS
pl: DOMENY

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dashboard
pl: Deska rozdzielcza

en: Data
pl: Dane

en: Database
pl: Baza danych

en: Database Enabled
pl: Baza danych włączona

en: Database Error
pl: Błąd bazy danych

en: Database Error:
pl: Błąd bazy danych:

en: Databases
pl: Bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Day
pl: Dzień

en: Day of Week
pl: Dzień tygodnia

en: December
pl: grudzień

en: Default
pl: Domyślna

en: Default Language
pl: Domyślny język

en: Default Nameservers
pl: Domyślne serwery nazw

en: Default To Admin
pl: Domyślnie administrator

en: Delete
pl: Usunąć

en: Delete Backup
pl: Usuń kopię zapasową

en: Delete Cron Job
pl: Usuń zadanie Cron

en: Delete DNS
pl: Usuń DNS

en: Delete DNS Domain
pl: Usuń domenę DNS

en: Delete DNS Record
pl: Usuń rekord DNS

en: Delete DNS Record?
pl: Usunąć rekord DNS?

en: Delete Database
pl: Usuń bazę danych

en: Delete Domain
pl: Usuń domenę

en: Delete IP Address
pl: Usuń adres IP

en: Delete Mail
pl: Usuń pocztę

en: Delete Mail Account
pl: Usuń konto pocztowe

en: Delete Mail Domain
pl: Usuń domenę poczty

en: Delete Rule
pl: Usuń regułę

en: Delete Web Domain
pl: Usuń domenę internetową

en: Delete package:
pl: Usuń paczkę:

en: Descriptor
pl: Deskryptor

en: Developer
pl: Deweloper

en: Directories
pl: Katalogi

en: Directory
pl: Informator

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disable Cloudflare
pl: Wyłącz Cloudflare

en: Disable Cron
pl: Wyłącz Crona

en: Disabled
pl: Niepełnosprawny

en: Disk
pl: Dysk

en: Disk Quota
pl: Przydział dysku

en: Disk Quota Used
pl: Wykorzystany przydział dysku

en: Disk Space
pl: Miejsca na dysku

en: Disk Usage
pl: Użycie dysku

en: Disk Usage Breakdown
pl: Podział użycia dysku

en: Display Errors
pl: Wyświetl błędy

en: Display messages for installation warnings and connection errors.
pl: Wyświetlaj komunikaty ostrzeżeń instalacyjnych i błędów połączenia.

en: Display/Close shortcuts
pl: Pokaż / Zamknij skróty

en: Domain
pl: Domena

en: Domain Name
pl: Nazwa domeny

en: Domains
pl: Domeny

en: Don't Store Forwarded Mail
pl: Nie przechowuj przesyłanej poczty

en: Don't have an account?
pl: Nie masz konta?

en: Download
pl: Pobieranie

en: Download Accesslog
pl: Pobierz Accesslog

en: Download Errorlog
pl: Pobierz dziennik błędów

en: Drop
pl: Upuszczać

en: EXPORTING RECORDS ...
pl: EKSPORTOWANIE REJESTRÓW ...

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit Cron Job
pl: Edytuj zadanie Cron

en: Edit DNS Domain
pl: Edytuj domenę DNS

en: Edit DNS Record
pl: Edytuj rekord DNS

en: Edit Database
pl: Edytuj bazę danych

en: Edit Firewall Rule
pl: Edytuj regułę zapory

en: Edit IP Address
pl: Edytuj adres IP

en: Edit Mail Account
pl: Edytuj konto pocztowe

en: Edit Mail Domain
pl: Edytuj domenę poczty

en: Edit Package
pl: Edytuj pakiet

en: Edit Panel Settings
pl: Edytuj ustawienia panelu

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit Web Domain
pl: Edytuj domenę internetową

en: Email
pl: E-mail

en: Email Addresses
pl: Adresy e-mail

en: Email Addresss
pl: Adresy e-mail

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable / Disable Sections
pl: Włącz / wyłącz sekcje

en: Enable Cloudflare
pl: Włącz Cloudflare

en: Enable Cron
pl: Włącz Crona

en: Enable Cron Notifications
pl: Włącz powiadomienia Cron

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encryption Key 1
pl: Klucz szyfrowania 1

en: Encryption Key 2
pl: Klucz szyfrowania 2

en: Enter License Key
pl: Wprowadź klucz licencyjny

en: Enter your details below
pl: Wpisz swoje dane poniżej

en: Enter your username and instructions will be sent to you.
pl: Wpisz swoją nazwę użytkownika, a instrukcje zostaną do Ciebie wysłane.

en: Error Adding Mail Domain
pl: Błąd podczas dodawania domeny poczty

en: Error Creating Web Domain
pl: Błąd podczas tworzenia domeny internetowej

en: Error Deleting Web Domain
pl: Błąd podczas usuwania domeny internetowej

en: Error Disabling Notifications
pl: Błąd podczas wyłączania powiadomień

en: Error Enabling Notifications
pl: Błąd podczas włączania powiadomień

en: Error Log
pl: Dziennik błędów

en: Error Reporting
pl: Zgłaszanie błędów

en: Error Updating DNS Domain
pl: Błąd podczas aktualizacji domeny DNS

en: Error Updating DNS Record
pl: Błąd podczas aktualizacji rekordu DNS

en: Error Updating IP Address
pl: Błąd podczas aktualizacji adresu IP

en: Error Updating Mail Account
pl: Błąd podczas aktualizacji konta pocztowego

en: Error Updating Mail Domain
pl: Błąd podczas aktualizacji domeny poczty

en: Error Updating Package
pl: Błąd aktualizacji pakietu

en: Error Updating Profile
pl: Błąd podczas aktualizacji profilu

en: Error Updating Server
pl: Błąd podczas aktualizacji serwera

en: Error Updating Settings
pl: Błąd podczas aktualizacji ustawień

en: Error Updating User
pl: Błąd podczas aktualizacji użytkownika

en: Error Updating Web Domain
pl: Błąd podczas aktualizacji domeny internetowej

en: Error: Incorrect Login.
pl: Błąd: nieprawidłowe logowanie.

en: Essentially Off
pl: Zasadniczo wyłączone

en: Example Plugin
pl: Przykładowa wtyczka

en: Exclusions
pl: Wyjątki

en: Exit form
pl: Wyjdź z formularza

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Expiration Date
pl: Termin ważności

en: FTP Account
pl: Konto FTP

en: FTP Client URL
pl: Adres URL klienta FTP

en: Failed to connect to server. Please check config.
pl: Błąd połączenia z serwerem. Sprawdź konfigurację.

en: Fatal Error (Code: 20). Please contact support.
pl: Błąd krytyczny (kod: 20). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Feature Disabled
pl: Funkcja wyłączona

en: February
pl: luty

en: File Manager
pl: Menedżer plików

en: FileSystem Disk Quota
pl: Przydział dysku FileSystem

en: Firewall
pl: Zapora ogniowa

en: First Name
pl: Imię

en: Flexible
pl: Elastyczne

en: Footer Text
pl: Tekst stopki

en: Forgot pwd?
pl: Zapomniałeś PCW?

en: Forward To
pl: Prześlij do

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Friday
pl: piątek

en: From Address
pl: Z adresu

en: From Name
pl: Z nazwy

en: Full
pl: Pełny

en: Full (Strict)
pl: Pełny (ścisły)

en: GZip Compression Level
pl: Poziom kompresji GZip

en: Generate
pl: Generować

en: Generate CSR
pl: Wygeneruj CSR

en: Generate CSR / SSL Cert
pl: Wygeneruj certyfikat CSR / SSL

en: Get Premium License
pl: Uzyskaj licencję Premium

en: Go back
pl: Wróć

en: Go to BACKUPS
pl: Idź do BACKUPS

en: Go to CRON JOBS
pl: Idź do CRON JOBS

en: Go to DASHBOARD
pl: Przejdź do panelu

en: Go to DATABASE
pl: Idź do BAZY DANYCH

en: Go to DNS
pl: Przejdź do DNS

en: Go to MAIL
pl: Idź do MAIL

en: Go to PROFILE
pl: Przejdź do PROFILU

en: Go to WEB
pl: Przejdź do WEB

en: Google Analytics ID
pl: Identyfikator Google Analytics

en: Graphs
pl: Wykresy

en: Hide Notifications
pl: Ukryj powiadomienia

en: High
pl: Wysoki

en: Home
pl: Dom

en: Host
pl: Gospodarz

en: Host Dashboard
pl: Pulpit hosta

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Hosts
pl: Zastępy niebieskie

en: Hour
pl: Godzina

en: Hourly
pl: Cogodzinny

en: I'm Under Attack!
pl: Jestem pod atakiem!

en: IMPORTING RECORDS ...
pl: IMPORTOWANIE REJESTRÓW ...

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP Addresses
pl: Adresy IP

en: IP or Value
pl: IP lub wartość

en: IPs
pl: IP

en: In Megabytes
pl: W megabajtach

en: Includes folder has not been secured
pl: Zawiera folder nie został zabezpieczony

en: Interactive Timeout
pl: Interaktywny limit czasu

en: Interakt API Key
pl: Klucz API Interakt

en: Interakt App ID
pl: Identyfikator aplikacji Interakt

en: Interface
pl: Berło

en: Invalid Email Address
pl: Niepoprawny adres email

en: Invalid data entered in form.
pl: Podano nieprawidłowe dane w formularzu.

en: Invalid data entered in form. Please try again.
pl: Podano nieprawidłowe dane w formularzu. Proszę spróbuj ponownie.

en: Issuer
pl: Emitent

en: January
pl: styczeń

en: Job
pl: Praca

en: Joined
pl: Dołączył

en: July
pl: lipiec

en: June
pl: czerwiec

en: Key
pl: Klucz

en: Language
pl: Język

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Leave blank for default or enter 'disabled' to disable.
pl: Pozostaw domyślnie puste lub wpisz „disabled”, aby wyłączyć.

en: Leave blank or enter 'disabled' to disable.
pl: Pozostaw puste lub wpisz „disabled”, aby wyłączyć.

en: Let's Encrypt Support
pl: Wsparcie dla szyfrowania

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Link to Old CP Enabled
pl: Link do starego CP włączony

en: List
pl: Lista

en: List Accounts
pl: Lista kont

en: List Records
pl: Lista rekordów

en: Load Average:
pl: Średnie obciążenie:

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading Dashboard
pl: Ładowanie pulpitu nawigacyjnego

en: Local Backup
pl: Lokalna kopia zapasowa

en: Log in
pl: Zaloguj sie

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login
pl: Zaloguj sie

en: Login as
pl: Zaloguj się jako

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Low
pl: Niska

en: MAIL
pl: POCZTA

en: Mail
pl: Poczta

en: Mail Accounts
pl: Konta pocztowe

en: Mail Data
pl: Dane poczty

en: Mail Domains
pl: Domeny pocztowe

en: Mail Enabled
pl: Poczta włączona

en: Mail Method
pl: Metoda poczty

en: Mail Server
pl: Serwer poczty elektronicznej

en: Mail Support
pl: Wsparcie poczty

en: Manage
pl: Zarządzać

en: Manage Backups
pl: Zarządzaj kopiami zapasowymi

en: Manage Cron Jobs
pl: Zarządzaj zadaniami Cron

en: Manage DNS
pl: Zarządzaj DNS

en: Manage DNS Domain
pl: Zarządzaj domeną DNS

en: Manage DNS Domains
pl: Zarządzaj domenami DNS

en: Manage Databases
pl: Zarządzaj bazami danych

en: Manage Fail2Ban
pl: Zarządzaj Fail2Ban

en: Manage Firewall
pl: Zarządzaj zaporą ogniową

en: Manage IP Addresses
pl: Zarządzaj adresami IP

en: Manage Mail Accounts
pl: Zarządzaj kontami pocztowymi

en: Manage Mail Domains
pl: Zarządzaj domenami pocztowymi

en: Manage Packages
pl: Zarządzaj pakietami

en: Manage Users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Manage Web Domains
pl: Zarządzaj domenami internetowymi

en: March
pl: Marsz

en: Max Allowed Packet
pl: Maksymalny dozwolony pakiet

en: Max Connections
pl: Maksymalna liczba połączeń

en: Max Execution Time
pl: Maksymalny czas wykonania

en: Max Input Time
pl: Maksymalny czas wejściowy

en: Max Length 16 Characters Including Prefix
pl: Maksymalna długość 16 znaków, w tym prefiks

en: Max User Connections
pl: Maksymalna liczba połączeń użytkownika

en: Maximum Number of Databases
pl: Maksymalna liczba baz danych

en: May
pl: Może

en: Medium
pl: Średni

en: Memory
pl: Pamięć

en: Memory Limit
pl: Limit pamięci

en: Message
pl: Wiadomość

en: Minimum 6 Characters: One uppercade letter, lowercase letter and number required.
pl: Minimum 6 znaków: Wymagana jedna wielka litera, mała litera i cyfra.

en: Minute
pl: Minuta

en: Minutes
pl: Minuty

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: My Account
pl: Moje konto

en: MySQL Server Failed To Connect
pl: Serwer MySQL nie mógł się połączyć

en: MySQL Support
pl: Obsługa MySQL

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: NAT IP Association
pl: Stowarzyszenie NAT IP

en: Name
pl: Nazwa

en: Nameservers
pl: Serwery nazw

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Netmask
pl: Maska sieci

en: Network
pl: Sieć

en: New Favicon:
pl: Nowy Favicon:

en: New Icon:
pl: Nowa ikona:

en: New Logo:
pl: Nowe logo:

en: No
pl: Nie

en: No Authentication
pl: Brak autoryzacji

en: No Encryption
pl: Bez szyfrowania

en: No Notifications
pl: Brak powiadomień

en: None
pl: Żaden

en: Normal Password
pl: Normalne hasło

en: Not After
pl: Nie później

en: Not Backed Up
pl: Bez kopii zapasowej

en: Not Before
pl: Nie przed

en: Not Provided
pl: Niedostarczone

en: Notification System Disabled. Please enable the notification system from the VWI settings menu to send notifications.
pl: System powiadomień wyłączony. Włącz system powiadomień z menu ustawień VWI, aby wysyłać powiadomienia.

en: Notification System Enabled
pl: System powiadomień włączony

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: November
pl: listopad

en: OUTDATED
pl: PRZESTARZAŁY

en: October
pl: październik

en: Off
pl: Poza

en: On
pl: Na

en: One Or More Email Addresses
pl: Jeden lub więcej adresów e-mail

en: One or more email addresses
pl: Jeden lub więcej adresów e-mail

en: Optional
pl: Opcjonalny

en: Optional Integrations
pl: Opcjonalne integracje

en: Optional Links
pl: Opcjonalne linki

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order
pl: Zamówienie

en: Organization
pl: Organizacja

en: Owner
pl: Właściciel

en: PHP Mail
pl: Poczta PHP

en: PHP Mail Enabled
pl: Poczta PHP włączona

en: PROCESSING ...
pl: PRZETWARZANIE ...

en: Package
pl: Pakiet

en: Package Name
pl: Nazwa paczki

en: Packages
pl: Pakiety

en: Packages are incompatible with API Key Authentication.
pl: Pakiety są niezgodne z uwierzytelnianiem klucza API.

en: Parent
pl: Rodzic

en: Password
pl: Hasło

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie pasują do siebie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Per Domain
pl: Na domenę

en: Please confirm action.
pl: Proszę potwierdzić działanie.

en: Please fill out all sections of the form.
pl: Proszę wypełnić wszystkie sekcje formularza.

en: Please try again later or contact support.
pl: Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Please try again or contact support.
pl: Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Please try again.
pl: Proszę spróbuj ponownie.

en: Plugin installation will run in background.
pl: Instalacja wtyczki będzie działać w tle.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Post Max Size
pl: Rozmiar maksymalny po

en: PostgreSQL Support
pl: Obsługa PostgreSQL

en: Primary Color (Header, Active Buttons / Text, Etc.)
pl: Kolor podstawowy (nagłówek, aktywne przyciski / tekst itp.)

en: Priority
pl: Priorytet

en: Process
pl: Proces

en: Process Error (Code: 18). Please contact support.
pl: Błąd procesu (kod: 18). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Process Error (Code: 19). Please contact support.
pl: Błąd procesu (kod: 19). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Profile Page Enabled
pl: Strona profilu włączona

en: Protocol
pl: Protokół

en: Proxy
pl: Pełnomocnik

en: Proxy Connect Timeout
pl: Limit czasu połączenia z serwerem proxy

en: Proxy Extensions
pl: Rozszerzenia proxy

en: Proxy Read Timeout
pl: Limit czasu odczytu proxy

en: Proxy Send Timeout
pl: Limit czasu wysłania proxy

en: Proxy Server
pl: Serwer proxy

en: Proxy Support
pl: Obsługa proxy

en: Proxy Template
pl: Szablon proxy

en: Pub Key
pl: Klucz do pubu

en: Purple
pl: Fioletowy

en: Quota
pl: Kontyngent

en: RECORD
pl: REKORD

en: RECORDS
pl: DOKUMENTACJA

en: RRD Graphs
pl: Wykresy RRD

en: Ranges are acceptable
pl: Zakresy są dopuszczalne

en: Rebuild Account
pl: Odbuduj konto

en: Rebuild Cron
pl: Odbuduj Crona

en: Rebuild DB
pl: Odbuduj DB

en: Rebuild DNS
pl: Odbuduj DNS

en: Rebuild Mail
pl: Odbuduj pocztę

en: Rebuild Web
pl: Odbuduj sieć

en: Recommended 134x24px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
pl: Zalecane 134x24px .png lub .gif. (.png, .gif, .jpg i .jpeg do 1 MB są dozwolone.)

en: Recommended 32x32px .ico
pl: Zalecane 32x32px .ico

en: Recommended 40x40px .png or .gif. (.png, .gif, .jpg, and .jpeg up to 1MB allowed.)
pl: Zalecane 40x40px .png lub .gif. (.png, .gif, .jpg i .jpeg do 1 MB są dozwolone.)

en: Record
pl: Rekord

en: Records
pl: Dokumentacja

en: Recover Password
pl: Odzyskaj hasło

en: Register
pl: Zarejestrować

en: Registrations Enabled
pl: Rejestracja włączona

en: Release
pl: Wydanie

en: Remove One
pl: Usuń jeden

en: Reseller Role
pl: Rola sprzedawcy

en: Reset
pl: Resetowanie

en: Reset to Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart System?
pl: Zrestartować system?

en: Restore
pl: Przywracać

en: Restore All
pl: Przywrócić wszystkie

en: Restore Scheduled!
pl: Przywróć Zaplanowane!

en: Restrict users so that they cannot use SSH and access only their home directory. This is a commercial module, you would need to purchace license key to enable it.
pl: Ogranicz użytkowników, aby nie mogli korzystać z SSH i mieć dostęp tylko do swojego katalogu domowego. Jest to moduł komercyjny. Aby go włączyć, musisz kupić klucz licencyjny.

en: Result
pl: Wynik

en: Rule
pl: Reguła

en: Rules
pl: Zasady

en: Run Command
pl: Uruchom polecenie

en: Runtime
pl: Środowisko wykonawcze

en: SFTP Chroot
pl: Chroot SFTP

en: SMTP Encryption
pl: Szyfrowanie SMTP

en: SMTP Host
pl: Host SMTP

en: SMTP Password
pl: Hasło SMTP

en: SMTP Port
pl: Port SMTP

en: SMTP Username
pl: Nazwa użytkownika SMTP

en: SOA (Start of Authority)
pl: SOA (Początek uprawnień)

en: SSH Access
pl: Dostęp SSH

en: SSL Certificate
pl: Certyfikat SSL

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
pl: Urząd certyfikacji SSL / pośrednik

en: SSL Directory
pl: Katalog SSL

en: SSL Domains
pl: Domeny SSL

en: SSL Key
pl: Klucz SSL

en: SSL Setting
pl: Ustawienie SSL

en: SSL Support
pl: Obsługa SSL

en: SUSPENDED
pl: ZAWIESZONY

en: Saturday
pl: sobota

en: Save
pl: Zapisać

en: Save Form
pl: Zapisz formularz

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Secondary Color (Buttons / Text)
pl: Dodatkowy kolor (przyciski / tekst)

en: Security Level
pl: Poziom bezpieczeństwa

en: Send Credentials To Email
pl: Wyślij poświadczenia na adres e-mail

en: Send FTP Credentials to Email:
pl: Wyślij poświadczenia FTP na adres e-mail:

en: Send Notification
pl: Wyślij powiadomienie

en: Send Notifications
pl: Wyślij powiadomienia

en: Send Timeout
pl: Wyślij limit czasu

en: Send To:
pl: Wysłać do:

en: September
pl: wrzesień

en: Serial
pl: Seryjny

en: Server
pl: serwer

en: Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera

en: Server Error (Code: 13). Please contact support.
pl: Błąd serwera (kod: 13). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Server Error (Code: 14). Please contact support.
pl: Błąd serwera (kod: 14). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Server Error (Code: 16). Please contact support.
pl: Błąd serwera (kod: 16). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Server Error (Code: 17). Please contact support.
pl: Błąd serwera (kod: 17). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Server Status
pl: Status serwera

en: Server Timezone
pl: Strefa czasowa serwera

en: Server or form error (Code: 3). Please contact support.
pl: Błąd serwera lub formularza (kod: 3). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shared
pl: Udostępniono

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Show
pl: Pokazać

en: Sign In to
pl: Zaloguj się do

en: Sign Up
pl: Zapisz się

en: Sign in
pl: Zaloguj się

en: Sign up for
pl: Zapisać się do

en: Signature
pl: Podpis

en: Site Name
pl: Nazwa strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Softaculous is a great Auto Installer having 426 great scripts, 1115 PHP Classes and we are still adding more. Softaculous is ideal for Web Hosting companies and it could give a significant boost to your sales. These scripts cover most of the uses a customer could ever have. We have covered a wide array of Categories so that everyone could find the required script one would need to power their Web Site.
pl: Softaculous to świetny Autoinstalator posiadający 426 świetnych skryptów, 1115 klas PHP i wciąż dodajemy więcej. Softaculous jest idealny dla firm hostingowych i może znacznie zwiększyć Twoją sprzedaż. Te skrypty obejmują większość zastosowań, jakie klient może mieć. Omówiliśmy szeroki wachlarz kategorii, aby każdy mógł znaleźć wymagany skrypt, który byłby potrzebny do zasilania swojej witryny internetowej.

en: Start
pl: Początek

en: State / Province
pl: Stan / Prowincja

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Statistics Authorization
pl: Autoryzacja statystyk

en: Stats
pl: Statystyki

en: Stop
pl: Zatrzymać

en: Subject
pl: Przedmiot

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Successfully Created!
pl: Pomyślnie utworzono!

en: Successfully Deleted!
pl: Pomyślnie usunięto!

en: Successfully Updated!
pl: Pomyślnie zaktualizowano!

en: Successfully updated!
pl: Pomyślnie zaktualizowano!

en: Sunday
pl: niedziela

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support URL
pl: Wsparcie URL

en: Suspend
pl: Zawieszać

en: Suspend Cron Job
pl: Zawieś zadanie Crona

en: Suspend DNS Domain
pl: Zawieś domenę DNS

en: Suspend Database
pl: Zawieś bazę danych

en: Suspend Mail Account
pl: Zawieś konto pocztowe

en: Suspend Mail Domain
pl: Zawieś domenę poczty

en: Suspend Rule
pl: Zawieś regułę

en: Suspend Web Domain
pl: Zawieś domenę internetową

en: Suspended
pl: Zawieszony

en: System Error (Code: 12). Please contact support.
pl: Błąd systemu (kod: 12). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: System Error (Code: 15). Please contact support.
pl: Błąd systemu (kod: 15). Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Template
pl: Szablon

en: Theme
pl: Motyw

en: This is an example plugin.
pl: To jest przykładowa wtyczka.

en: Thursday
pl: czwartek

en: Time
pl: Czas

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: Total Disk Space
pl: Łączne miejsce na dysku

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
pl: Wpisz nazwę katalogu, po jednym w wierszu. Aby wykluczyć wszystkie katalogi użyj *

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.com:info:support:postmaster
pl: Wpisz nazwę domeny, po jednej w wierszu. Aby wykluczyć wszystkie domeny, użyj *. Aby wykluczyć określone konta, użyj następującego formatu: domena.com:info:support:postmaster

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific directories use the following format: domain.com:public_html/cache:public_html/tmp
pl: Wpisz nazwę domeny, po jednej w wierszu. Aby wykluczyć wszystkie domeny, użyj *. Aby wykluczyć określone katalogi, użyj następującego formatu: domena.com:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
pl: Wpisz pełną nazwę bazy danych, po jednej w wierszu. Aby wykluczyć wszystkie bazy danych, użyj *

en: UPDATING NS ...
pl: AKTUALIZACJA NS ...

en: UPDATING SETTINGS ...
pl: AKTUALIZACJA USTAWIEŃ ...

en: USER
pl: UŻYTKOWNIK

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unlimited
pl: bez limitu

en: Unsuspend
pl: Anuluj zawieszenie

en: Unsuspend Cron Job
pl: Anuluj zawieszenie zadania Crona

en: Unsuspend DNS Domain
pl: Cofnij zawieszenie domeny DNS

en: Unsuspend Database
pl: Cofnij zawieszenie bazy danych

en: Unsuspend Mail Account
pl: Anuluj zawieszenie konta pocztowego

en: Unsuspend Mail Domain
pl: Cofnij zawieszenie domeny poczty

en: Unsuspend Rule
pl: Reguła zawieszania

en: Unsuspend Web Domain
pl: Anuluj zawieszenie domeny internetowej

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update Account
pl: Zaktualizuj konto

en: Update All
pl: Zaktualizuj wszystko

en: Update Counters
pl: Aktualizuj liczniki

en: Update Cron
pl: Zaktualizuj Crona

en: Update Database
pl: Zaktualizować bazę danych

en: Update Domain
pl: Zaktualizuj domenę

en: Update IP
pl: Zaktualizuj adres IP

en: Update Package
pl: Zaktualizuj pakiet

en: Update Profile
pl: Zaktualizować profil

en: Update Record
pl: Zaktualizuj rekord

en: Update Rule
pl: Zaktualizuj regułę

en: Update Settings
pl: Zaktualizuj ustawienia

en: Update User
pl: Zaktualizuj użytkownika

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Upload Max Filesize
pl: Prześlij maksymalny rozmiar pliku

en: Uptime
pl: Czas pracy

en: Uptime:
pl: Czas działania:

en: Use Domain Hostname
pl: Użyj nazwy hosta domeny

en: Use Local-Part
pl: Użyj części lokalnej

en: Use Server Hostname
pl: Użyj nazwy hosta serwera

en: User
pl: Użytkownik

en: User Dir
pl: Reż. Użytkownika

en: User Directories
pl: Katalogi użytkowników

en: User Log
pl: Dziennik użytkownika

en: User Stats
pl: Statystyki użytkownika

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username / Password
pl: Nazwa użytkownika Hasło

en: Users
pl: Użytkownicy

en: VWI Branding in Footer
pl: Znakowanie VWI w stopce

en: Value
pl: Wartość

en: Version
pl: Wersja

en: Vesta API Key
pl: Klucz API Vesta

en: Vesta Admin Password
pl: Hasło administratora Vesta

en: Vesta Admin Username
pl: Nazwa użytkownika administratora Vesta

en: Vesta Control Panel Plugins
pl: Wtyczki panelu sterowania Vesta

en: Vesta Host Address
pl: Adres hosta Vesta

en: Vesta Port
pl: Port Vesta

en: Vesta Web Interface
pl: Interfejs sieciowy Vesta

en: VestaCP Host URL or IP Address
pl: Adres URL hosta VestaCP lub adres IP

en: View Configuration / MySQL
pl: Wyświetl konfigurację / MySQL

en: View Configuration / NGINX
pl: Zobacz konfigurację / NGINX

en: View Configuration / PHP
pl: Zobacz konfigurację / PHP

en: View Logs
pl: Zobacz rejestry

en: View Stats
pl: Zobacz statystyki

en: WEB
pl: SIEĆ

en: Wait Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Warnings Enabled
pl: Ostrzeżenia włączone

en: Web
pl: Sieć

en: Web
pl: Sieć

en: Web Aliases
pl: Aliasy internetowe

en: Web Data
pl: Dane sieciowe

en: Web Domains
pl: Domeny internetowe

en: Web Enabled
pl: Włączone przez Internet

en: Web Server
pl: Serwer internetowy

en: Web Statistics
pl: Statystyka sieci

en: Web Template
pl: Szablon sieci Web

en: Webmail
pl: Poczta internetowa

en: Webmail URL
pl: Adres URL poczty internetowej

en: Wednesday
pl: środa

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Worker Connections
pl: Połączenia pracowników

en: Worker Processes
pl: Procesy robocze

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: tak

en: Yes, delete it!
pl: Tak, usuń to!

en: You won't be able to revert this!
pl: Nie będzie można tego przywrócić!

en: auth method
pl: metoda auth

en: ban for IP
pl: zakaz IP

en: by Carter Roeser
pl: autor: Carter Roeser

en: days
pl: dni

en: every
pl: każdy

en: every day
pl: codzienny

en: every even day
pl: każdego dnia

en: every even month
pl: co parzysty miesiąc

en: every hour
pl: co godzinę

en: every minute
pl: każda minuta

en: every month
pl: każdego miesiąca

en: every odd day
pl: każdego nieparzystego dnia

en: every odd month
pl: co nieparzysty miesiąc

en: every two hours
pl: co dwie godziny

en: every two minutes
pl: co dwie minuty

en: hostname
pl: nazwa hosta

en: hours
pl: godziny

en: port
pl: Port

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: updated
pl: zaktualizowane

en: weekdays (5 days)
pl: dni powszednie (5 dni)

en: weekend (2 days)
pl: weekend (2 dni)
